Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kristīne Zaharāne Cīravā dominē riču raču čempionātā un saņem ceļojošo kausu

Kristīne Zaharāne otro reizi ir ieguvusi Lieldienu ceļojošo kausu.

Ar cīravnieces Kristīnes Zaharānes uzvaru svētdien, 12. maijā, Cīravas skolā noslēdzās Cīravas čempionāta riču račā piektais posms. Viņa saņēma arī aprīlī iegūto Lieldienu ceļojošo kausu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien čempionāta piektajā posmā K. Zaharāne uzvarēja ar 26 punktiem, otrajā vietā atstājot cīravnieku Egilu Rūtenbergu (24), bet trešā no 20 punktu kompānijas ar labākiem papildrādītājiem bija liepājniece Jana Egle.

Vienā no spēļu kārtām pie viena galdiņa tikuši – Dzidra Šterna (pa kreisi), Egils Rūtenbergs un Jana Egle.

Ar 20 punktiem ceturto vietu ieguva Aizputes pagasta pārstāve Dzidra Šterna, sestais bija liepājnieks Uldis Dobelis, bet septītā palika cīravniece Spodra Dīķe. Astoto vietu ar 16 punktiem ieguva cīravniece Mudīte Dobele, bet devītais ar 14 punktiem bija aizputnieks Jānis Kants.

Piektajā posmā pretiniekus visvairāk kāva J. Egle (47 reizes), otrā bija Dz. Šterna (39), bet trešais – E. Rūtenbergs (38).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

J. Egle piektajā posmā bija arī visvairāk kautā ar 54 reizēm, otrais bija E. Rūtenbergs (53), bet trešais – U. Dobelis (48).

Piektajā posmā spēkojas Jana Egle (pa kreisi) un Dzidra Šterna.

Aprīļa sākumā čempionāta ceturtais posms vienlaikus bija arī Lieldienu ceļojošā kausa izcīņa. K. Zaharāne uzvarēja ar 24 punktiem, otrā bija liepājniece Linda Liepiņa, bet godalgoto trijnieku noslēdza cīravniece Sarmīte Štrāle. Lieldienu kausa izcīņas posmā pretiniekus visvairāk kāva U. Dobelis (60), viņš arī tika visvairāk kauts – 68 reizes.

Cīravas čempionāta kopvērtējumā pēc pieciem posmiem ar 88 punktiem vadībā ir E. Rūtenbergs, L. Liepiņa un S. Dīķe. Ceturtajā vietā ar 86 punktiem ir K. Zaharāne, bet piektā ar 82 punktiem ir Dz. Šterna. Labāko sešnieku ar 72 punktiem noslēdz J. Egle. Tālāk seko U. Dobelis (70), cīravniece Brigita Lagzdiņa (28), aizputnieks Raimonds Bērziņš (22), S. Štrāle (18) un J. Kants (14).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pieciem posmiem pretiniekus visvairāk kāvis ir U. Dobelis (282), seko L. Liepiņa (262) un J. Egle (217). Visvairāk kauts ir U. Dobelis (313), seko E. Rūtenbergs (271) un L. Liepiņa (260).

Jūnijā čempionāta sestais posms vienlaikus būs arī Līgo ceļojošā kausa izcīņa. Par posma datumu informācija sekos.

Aprīļa sākumā notikušā Lieldienu ceļojošā kausa labākais trijnieks – Linda Liepiņa (pa kreisi), Kristīne Zaharāne un Sarmīte Štrāle.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.