Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kristīne Zaharāne uzvar Cīravas čempionāta riču račā otrajā posmā

Pie viena galdiņa spēlē Kristīne Zaharāne (pa kreisi), Jana Rūce un Egils Rūtenbergs.

Cīravā svētdien, 12. februārī, spraigās spēlēs tika aizvadīts Cīravas čempionāta riču račā otrais posms, kurā uzvarēja cīravniece Kristīne Zaharāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

K. Zaharāne otrajā posmā bija pirmā ar 24 punktiem, bet trešā bija pirmā posma uzvarētāja Dzidra Šterna no Aizputes pagasta. Viņa ieguva 18 punktus.

Brigita Lagazdiņa (pa kreisi) un Dzidra Šterna

Ceturto vietu ieguva cīravnieks Egils Rūtenbergs (16), piektā bija liepājniece Jana Rūce (14), bet labāko sešnieku noslēdza liepājnieks Uldis Dobelis (12). Astoņu dalībnieku konkurencē septītā bija Spodra Dīķe (12), bet posms neveiksmīgs bija Brigitai Lagzdiņai, kura ieguva tikai divus punktus. Abas no Cīravas.

Kristīne Zaharāne (pa kreisi) un Jana Rūce.

Otrajā posmā visvairāk pretinieki kāva J. Rūci – 96 reizes. Īpaši mazāk netika saudzēts arī U. Dobelis – 94 reizes, bet trešais bija E. Rūtenbergs – 78.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Dzidra Šterna (pa kreisi) un Spodra Dīķe.

Cīravas čempionātā pēc diviem posmiem kopvērtējumā vadībā ir Dz. Šterna (42), otrā ir K. Zaharāne (40), bet trešā – L. Liepiņa (40). Ceturtais ar 26 punktiem ir U. Dobelis, ar 22 punktiem seko E. Rūtenbergs un S. Dīķe. 20 punkti ir cīravnieces Sarmītes Štrāles kontā, tālāk seko J. Rūce (14) un B. Lagazdiņa (12).

Čempionāta nākamais posms būs martā.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.