Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kuldīgā notiks skrējiens “Noskrien ziemu”

Svētdien, 19.februārī, pulksten 11 pie Kuldīgas Sporta manēžas notiks skrējiens “Noskrien ziemu”, aģentūru LETA informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Meirupska-Eglīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skrējiens tiek rīkots, lai veicinātu veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu un noskaidrotu, kuri ir labākie Latvijas skrējēji ziemas apstākļos dažādās vecuma grupās un distancēs. To jau kopš 2016.gada organizē biedrība “Pieliec soli” sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām un šogad pasākums jau noticis trīs posmos – Priekuļos, Salacgrīvā un Koknesē.

Pasākumā spēkus varēs pārbaudīt gan skrējēji, veicot 8,5 kilometru distanci “Suunto” tautas skrējienā vai 17 kilometrus SCOTT sporta distancē, gan nūjotāji. “Ceļotāja” pārgājienu dalībnieki aicināti pievarēt ar vai bez nūjām distanci ar kontrollaiku 2 stundas un 40 minūtes.

Skrējiena dalības maksa katrā distancē ir 20 eiro, bet Kuldīgas novada iedzīvotājiem, reģistrējoties skrējienam mājaslapā “www.registrejies.eu” un ievadot kodu “22-KULDIGA”, tiks piemērota 15% atlaide.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieku vecums nav ierobežots, bet, piedaloties bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, līdzi jābūt kādam no vecākiem. Pasākums notiek, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Noskrienot ziemu, sportisti un sporta entuziasti piedalās arī ziedošanas akcijā, jo vienu eiro par katru startējošo dalībnieku gan skrējiena organizatori, gan pasākuma partneris, farmaceitisko produktu ražošanas uzņēmums SIA “LMP” ziedos Ukrainas atbalstam.

Tāpat, ja ziedot vēlēsies arī paši dalībnieki, to varēs izdarīt, reģistrējoties pasākumam. Pirmajos trīs “Noskrien ziemu” posmos Ukrainas atbalstam ziedoti 3987 eiro, proti, Priekuļos – 1335, Salacgrīvā – 1298, Koknesē – 1354 eiro.

Foto – Kuldiga.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.