Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kurp doties? Brīvības svētku pasākumi Dienvidkurzemes novadā

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas – Brīvības svētku – pasākumi Dienvidkurzemes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VAIŅODE

 1. maijā plkst. 19.00 Vaiņodes kultūras namā Antas Eņģeles un Lailas Ilzes Purmalietes koncerts “Dzied, māsiņa, skaistas dziesmas!”.

GAVIEZE

 1. maijā plkst. 16.00 Gaviezes kultūras namā Baltā galdauta svētki ar svētku koncertu un pirmo kūku konkursu “Brīvības svētku kūka”.
 2. maijā plkst. 17.30 Gaviezes kultūras namā režisores Ievas Ozoliņas filmu “Mana māte – valsts”. Ieeja bez maksas!

DURBE

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 1. maijā plkst. 13.00 Durbes ev. lut. baznīcā Svētbrīdis veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai un baznīcas mūra 150 gadadienai.

Plkst. 13.30 sveiciens svētkos baznīcas laukuma no Durbes kultūras nama VPDK “Lindale”, bet centrā pie kroga pianists Artūrs Jankauskis.

Plkst. 13.00 līdz 15.00 centrā pie baznīcas Durbes kultūras nama rokdarbu pulciņa 10 gadu jubilejai veltīta darbu izstāde un Durbes radošo sieviešu darbu izstāde, bet baznīcā – mākslinieces Lienes Bernātes un viņas audzēkņu darbu izstāde.

AIZPUTE

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 1. maijā plkst. 18.00 Ābeļdārzā pie Aizputes novadpētniecības muzeja Baltā galdauta svētki. Muzicē Varis Vētra (sliktu laikapstākļu gadījumā koncerts norisināsies Aizputes KN).

APRIĶI

 1. maijā plkst. 12.00 Apriķu muzejā Baltā galdauta svētki “No linu galdautiem austs manas dzimtas gods!”. Koncerts ar Madaru Ļaudamu un muzeja krājuma galdautu izstāde “Visa dzīve ir vienīgs nepārtraukts ceļš uz acu atvēršanu…”.

KALVENE

 1. maijā plkst. 11.00 Kalvenes kultūras namā kultūras nama pašdarbnieki sniegs mazu sirds siltu koncertu “Ar pavasari sirdī”. Uz baltajiem galdautiem klāsim galdu ar pagasta iedzīvotāju atnestiem senajiem traukiem. Ja vēlies, palepoties ar kādu savu senu trauku un pievienot to izstādei, zvani 29435648.

No 1. maija Kalvenes kultūras namā seno trauku un mīļāko krūzīšu izstāde veltīta LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienai “No senatnes pūra lādes”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

PRIEKULE

 1. maijā plkst. 15.00 Priekules kultūras namā deju studijas “Ķiņķēziņu” 10 gadu dzimšanas dienas koncertuzvedums “Reiz Brīnumzemē…”. Pēc koncerta plkst.18.00 svētku konfeti disco, popkorns un cukurvate visiem! Ieeja disco 1 eiro.

GRAMZDA

 1. maijā plkst. 19.00 Gramzdas baznīca vasaras terasē Brīvības svētku koncertu ar dziedātāju Inetu Rudzīti, Kristapu Krievkalnu (taustiņinstrumenti) un Ēriku Upenieku (ģitāra).

KALĒTI

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 1. maijā plkst. 12.00 Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas koncertzālē Brīvības svētkiem veltītu koncertu sniegs Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas profesionālās ievirzes izglītības programmas audzēkņi un pedagogi.

VIRGAS PAGASTS

 1. maijā grupas “4KW” Brīvības svētku ceļojošais koncerts “Vienoti Brīvībai”:

Plkst. 12.00 Purmsātu muižas parkā;

Plkst. 13.30 “Sarmas” pagalmā Paplakā;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 15.00 Virgas tradīciju nama laukumā.

BUNKA

 1. maijā plkst. 12.00 Baltā galdauta klāšana ar folkloras kopas “Traistēni” piedalīšanos. Kopīgi mielosimies ar rudzu maizi, medu un piparmētru tēju.

NĪCA

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 1. maijā plkst. 16.00 Nīcas kultūras centrā Brīvības svētkiem veltīts skaistāko patriotisko dziesmu koncerts ar Liepājas teātra dziedošajiem aktieriem Agnesi Jēkabsoni un Viktoru Elleru, Nīcas kultūras centra sieviešu un vīru koriem un mūziķa Normunda Kalniņa pavadošo sastāvu. Ieeja bez maksas!

ZIEMUPE

 1. maijā Baltā galdauta svētku un Simtgades Ozoliņa 5. dzimšanas dienas ietvaros ekspozīcijas atklāšana un ābelīšu stādīšana pie “Jūras mājas”, ansambļa “Stiprās sievas” un deju kolektīva “Vērgalīte” koncerts.

DUNIKA

 1. maijā no plkst. 9.00 Dunikas tautas namā pasākums radošās darbnīcas ietvaros “Cepu, cepu pankūciņu”.

RUCAVA

 1. maijā plkst. 14.00 Rucavas Centra dzirnavās uzvelc savu tautas tērpu par godu Latvijas neatkarības svētkiem un nāc uz kopā būšanu, sadziedāšanu un sadancošanu.

GROBIŅA

 1. maijā plkst. 18.00 Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas pagalmā, 4. maija svētku ietvaros, koncerts “Dziedot dzimu, dziedot augu” ar Dienvidkurzemes novada skolu vokālo ansambļu un Z. Mauriņas Grobiņas vidusskolas deju kolektīvu uzstāšanos.

MEDZE

 1. maijā plkst. 19.30 Medzes kultūras namā koncertuzvedums, atzīmējos 4. maija svētkus un Māmiņdienu, “Svētkiem pa vidu” ar Medzes bērnu amatierteātri “Dzirkstelītes” un mūsdienu deju kolektīvu “Medzīši”. Pēc kolektīvu uzstāšanās koncerts ar Jāni Buķeli. Ieeja bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.