Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kurzemē Līgo svētkus svinēs ar tirgošanos, dziesmām un dejām

Svētku rotājumi Dienvidkurzemes novada Vaiņodē.

Kurzemē Zāļu dienā tirgosies, spēlēs teātri, dziedās un dancos, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kuldīgas pilsētas estrādē, Pētera ielā, Kuldīgā šovakar plkst.22.30 notiks Jāņu zaļumballe ar grupu “Zuši”.

Liepājā Jāņu svinības notiks vairākās vietās. Jūrmalas parkā, pie bērnu rotaļu laukuma plkst.20 būs koncertuzvedums un zaļumballe “Līgo Liepājā”. Pludmales bārā “Red Sun Buffet” plkst.20 būs Zāļu vakars kopā ar Šotu Adamašvili. Pludmales kafejnīcā “Liepāja Beach Cafe” jau plkst.18 uz lielā ekrāna varēs skatīties filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Savukārt plkst.22 kafejnīcā uz līgošanu aicina etnogrāfiskais ansamblis “Suitu sievas”. Plkst.23 Zaļu vakars turpināsies ar latviešu mūzikas karaoki.

Ventspilī Vecpilsētas tirgū no plkst.7.30 līdz 15 notiks Līgo svētku tirgus. Plkst.20 Reņķa dārzā, Ventspils teātris aicina līgotājus uz brīvdabas jauniestudējumu “Ak, mīļo Blaumanīt!”. Pēc izrādes gada īsākās nakts danči un lustes kopā ar Brāļiem Rozentāliem un DJ Jāni K.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ventspils novada Zlēku muižas parkā plkst.21 notiks Līgo vakars ar amatierteātri “Margots” un dīdžeju Rimantu.

Talsu novada Sasmakas ezera pludmalē šodien plkst.4.30 saullēktu varēs sagaidīt kopā ar suitu dūdeniekiem. Stendes pilsētas ēstrādē plkst.16 teātra grupas “Līgo” izrāde “Vecais pilskungs”.

Priekulē priekšpusdienā notiks Zāļu dienas tirgus. Priekules kultūras nama pagalmā plkst.19 būs skatāma dziesmu spēle 16 ainās “Vella kalpi Priekulē” ar Priekules amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Durbes pilskalnā plkst.22 notiks Līgo zaļumballe kopā ar grupu “Melnraksts”.

Pāvilostas pilsētas Upesmuižas parka estrādē plkst.17 izskanēs projekta “5 Jāņi” koncertprogramma “Limuzīns 5 Jāņu nakts krāsās” ar dziesmām un skečiem no leģendārās kinolentes, savukārt plkst.23 zaļumballe ar muzikālo apvienību “Projekts 5 Jāņi”.

Rucavā no rīta būs tirgošanās Zāļu tirgu. Savukārt plkst.20 Rucavas kultūras namā ielīgošana ar Rucavas amatierteātra muzikālo izrādi “Ontans i Anne”. Plkst.22.30 Rucavas estrādē notiks balle ar “Dienvidkurzemes prāģeriem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saldus novada Kursīšu estrādē plkst.18 festivāls “Re, kā ziņģes un kuplejas skan!”, Baļķulejas estrādē plkst.19 izskanēs Zaļu dienas koncerts. Satiķu estrādē plkst.23 būs Jāņu nakts balle.

Foto – Facebook.com/Dienvidkurzemeskultura

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.