Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Kurzemes gaļsaimnieka” apgrozījums pērn samazinājies par 4%

Gaļas pārstrādātājs SIA “Kurzemes gaļsaimnieks” pērn strādāja ar 39,76 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa samazinājās par 44,6% un bija 425 511 eiro, liecina “Firmas.lv” publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn veikti nozīmīgi ilgtermiņa ieguldījumi, tostarp 2021.gada martā pabeigta jauna gaļas pārstrādes ceha būvniecība, iegādātas vairākas jaunas gaļas pārstrādes tehnoloģiskās līnijas, kā arī tiek turpināts darbs pie produktu svēršanas un noliktavu uzskaites automatizācijas, kas uzlabotu produkcijas izsekojamību un uzskaiti ražošanas procesā, vēsta LETA.

Vienlaikus “Kurzemes gaļsaimnieks” vadība atzīmē, ka uzņēmumā nemainīgi tiek pievērsta uzmanība produkcijas kvalitātes kontrolei, kā arī jaunu produktu izveidei. Tāpat veikti ieguldījumi produktu popularizēšanā – reklāmā un mārketingā.

Uzņēmumā arī informē, ka 39 393 eiro ir ieguldīti, lai iepazītu un ieviestu ražošanā jaunākās gaļas pārstrādes tehnoloģijas un citu valstu gaļas ražošanas pieredzi, kā arī paplašinātu uzņēmuma ražotās produkcijas realizācijas iespējas ārpus Latvijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pērn “Kurzemes gaļsaimnieks” atvēra jaunas struktūrvienības jeb tirdzniecības vietas, savukārt dažas tika slēgtas. Kopumā 2021.gada beigās kompānijai bija 77 tirdzniecības vietas visos Latvijas reģionos.

Kompānijas vadība arī uzsver, ka uzņēmums turpina attīstīt savu loģistikas nodaļu, tādējādi samazinot transporta izmaksas, kā arī uzlabojot piegāžu kvalitāti.

Kopumā kompānijas vadība 2022.gadā paredz ražošanas apjoma pieaugumu un norāda, ka uzņēmums turpinās sekmīgi attīstīties, ja patērētāju pirktspēja nesamazināsies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izvērtējot Covid-19 un karadarbības Ukrainā ietekmi uz saimniecisko darbību, uzņēmuma vadība norāda, ka “Kurzemes gaļsaimnieks” spēs pārvarēt situāciju ar uzņēmumam pieejamajiem kompensējošajiem mehānismiem un turpinās darbību.

Jau ziņots, ka “Kurzemes gaļsaimnieks” 2020.gadā strādāja ar 41,401 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās trīs reizes un bija 768 118 eiro.

“Kurzemes gaļsaimnieks” reģistrēts 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,988 miljoni eiro. Kompānija pieder četrām Latvijas privātpersonām – lielākā īpašniece ar 41,43% ir Aksana Jansone, 28,57% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Ainaram Jansonam, bet pa 15% pieder Inesei un Stepanam Riško.

Foto – kgs.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.