Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Lai mazinātu rindas, “Liepājas sabiedriskais transports” aicina abonementa biļetes iegādāties savlaicīgi

Lai mazinātu rindas, “Liepājas sabiedriskais transports” aicina abonementa biļetes iegādāties savlaicīgi, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sabiedriskā transporta abonementa biļetes ar atvieglojumiem nākamjam mēnesim pasažieri var sākt iegādāties jau no, piemēram, mēneša 20.datuma vai pat ātrāk, kad rindas pie kases nav tik lielas. Tomēr, kā liecina novērojumi, pasažieri abonementa biļešu iegādi atliek uz mēneša pēdējo vai pirmo datumu, kad veidojas visgarākās rindas, skaidro uzņēmums.

“Liepājas sabiedriskais transports” īpaši aicina personas, kuras sasniegušas 80 gadu vecumu un kurām pienākas braukšanas maksas atvieglojumi 100% apmērā, jaunās abonementa biļetes izņemt mēneša vidū, nevis beigās, kad ir visgarākās rindas. Arī gadījumā, ja cilvēks ir saslimis un nevar atnākt pēc biļetes, bet tajā laikā beidzas abonementa biļetes derīguma termiņš, to var izdarīt jebkurā citā laikā, un arī pēc pārtraukuma šīs personas varēs saņemt savas abonementa biļetes ar 100% atvieglojumiem.

Personas, kuras savas abonementa biļetes ar atvieglojumiem var saņemt aģentūras kasē Peldu ielā 5 ir pirmklasnieki, bērni no ģimenēm, kuru aprūpē ir pieci vai vairāk bērni, skolēni un studenti no trūcīgām ģimenēm, bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni, personas, kuras sasniegušas 80 gadu vecumu, 2.-12.klašu skolēni, kuri mācās klātienē, profesionālās vidējās izglītības iestāžu un augstākās izglītības iestāžu studējošie, nestrādājošie pensionāri ar pensiju līdz 318 eiro, politiski represētās personas, kuras ir nestrādājoši pensionāri, donori, kuri pēdējo divu kalendāro gadu laikā pirms atvieglojumu pieprasīšanas nodevuši ne mazāk kā trīs fizioloģiskās normas asinis, Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieki un skolēni ar “3+ Ģimenes karti”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Personām ar I vai II invaliditātes grupu un personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, kā arī personai, kura pavada šīs personas ar invaliditāti, bezmaksas braukšanas biļetes jāizņem pie transportlīdzekļu vadītājiem katrā braukšanas reizē.

Foto – Aigars Prūsis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.