Latvijas čempionātā Liepājas grieķu-romiešu cīņas komanda pirmā

Sestdien, 18. martā, Daugavpilī aizvadīts Latvijas čempionāts grieķu – romiešu un brīvajā cīņā U15 vecuma grupā.

Liepājas Kompleksās sporta skolas grieķu-romiešu cīņas sportistus sacensībām sagatavoja treneri Jānis Rērihs, Jevgēņijs Koļcovs, Arturs Jaunsleinis, Viktors Livdāns un Vitālijs Stebļinskis, bet brīvajā cīņā – Artsems Krauchanka. Komandu vērtējumā grieķu – romiešu cīņā liepājnieki izcīnīja pirmo vietu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Grieķu – romiešu cīņā par čempioniem kļuva Ruslans Bormotovs (52kg) un Marks Mikolajenko (+85kg).

Otro vietu izcīnīja Germans Petrovs (68kg) un Deniss Meļķis (75kg). Trešajā vietā ierindojās Antons Kļejenkovs (38kg), Andrejs Hudjakovs (44kg), Daniels Cimbaļenko (62kg), Olivers Irklis (68kg) un Deniss Moisejenko (85kg).

Brīvajā cīņā trešo vietu izcīnīja Rebeka Laipniece (54kg).