Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas futbolā virslīga turpināsies, telpu futbols apturēts, bet zemāko līgu sezona noslēgta

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde 22. oktobra sēdē lēmusi par Latvijas futbola zemāko līgu sezonas priekšlaicīgu noslēgšanu. Savukārt telpu futbola augstākās līgas sacensības tiek apturētas vismaz līdz novembra vidum, kamēr klasiskā futbola virslīga turpinās ar īpašiem noteikumiem un bez skatītāju klātbūtnes, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LFF valde, izskatot jautājumu par LFF organizēto sacensību turpināšanu saistībā ar Ministru kabineta (MK) pieņemtajiem lēmumiem par ārkārtējās situācijas izsludināšanu un ieviestajiem ierobežojumiem Covid-19 infekcijas ierobežošanai, nolēmusi sekojošo:

SACENSĪBU NOSLĒGŠANA
Noslēgt sekojošas 2021. gada LFF organizētās sacensības – “Optibet” Nākotnes līga, Latvijas 2. līgas čempionāts, vienlaicīgi atceļot 2. līgas čempionāta otro posmu, Latvijas 3. līgas čempionāta pirmais posms, vienlaicīgi atceļot 3. līgas finālturnīru, un Virslīgas dublieru čempionāts;
Noteikt vietu sadalījumu turnīru tabulās, piemērojot koeficientu. Koeficients tiek izrēķināts, sadalot komandas iegūto punktu skaitu ar komandas nospēlēto spēļu skaitu.

SACENSĪBU APTURĒŠANA
Apturēt 2021./2022. gada “Optibet” telpu futbola Virslīgas čempionātu uz laika posmu līdz 2021. gada 15. novembrim un tālākajiem LFF lēmumiem;
Pārcelt 2021. gada Latvijas kausa izcīņas sievietēm finālu uz 2022. gadu.

SACENSĪBU TURPINĀŠANA
Turpināt sekojošas LFF organizētās sacensības saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”: “Optibet” Virslīgas čempionāts un “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņa vīriešiem. Sacensības norisinās epidemioloģiski daļēji drošā vidē bez skatītāju klātbūtnes un ar nosacījumu, ka spēles protokolā tiek iekļauti tikai spēlētāji, ar kuriem futbola klubam ir noslēgti darba līgumi un kuri atbilst Sporta likuma profesionāla sportista definīcijai.

Klasiskā un telpu futbola virslīgu klubi līdz 15. novembrim ir tiesīgi organizēt treniņprocesu epidemioloģiski drošā vidē. Ar negatīvu Covid-19 testu drīkst trenēties tie spēlētāji, kuri ir uzsākuši Covid-19 vakcinācijas procesu.

LFF valdes lēmumi stājas spēkā nekavējoties un ir spēkā uz MK noteikumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” darbības laiku.

Jautājumi, kas attiecas uz komandu rotāciju starp līgām, tiks skatīti atsevišķi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.