Latvijas kamaniņu sportistiem divas zelta un viena sudraba medaļa Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņu sportisti sestdien izcīnīja divas zelta un vienu sudraba medaļu Siguldā notiekošajā Pasaules kausa ceturtajā posmā.

Vispirms pie zelta medaļas tika vīriešu divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, divreiz labojot trases rekordu, vēsta LETA.

Otra Latvijas vīriešu divnieku ekipāža – Eduards Ševics-Miķelševics/Lukass Krasts – ierindojās piektajā vietā.

Nedaudz vēlāk pie zelta medaļas tika arī Latvijas sieviešu duets Anda Upīte/Sanija Ozoliņa.

Savukārt vieniniekos Elīna Ieva Vītola Siguldā tika pie otrās vietas, bet piektajā vietā ierindojās Sigita Bērziņa un septītajā – Kendija Aparjode.

Pasaules kausa ceturtajā posmā startēt pieteikušies 134 sportisti no 19 valstīm – 36 sievietes, 36 vīrieši, deviņas sieviešu ekipāžas, kā arī 22 vīriešu ekipāžas.

Nedēļu vēlāk turpat Siguldā notiks Pasaules kausa sezonas piektais posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts.

No 27. līdz 29.janvārim Oberhofā kamaniņu braucēji cīnīsies par godalgām pasaules čempionātā, bet vēlāk paliks turpat Vācijā, kur notiks nākamie divi Pasaules kausa posmi – Altenbergā no 3. līdz 5.februārim un Vinterbergā no 10. līdz 12.februārim. Pēc nedēļas kamaniņu braucēji sacentīsies Šveices trasē Sanktmoricā, bet sezonas noslēgums iecerēts nedēļu vēlāk Vinterbergā, kur sportisti atkārtoti sacentīsies no 24. līdz 26.februārim.