Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ložu šāvēji Aizputē pieminēs Arvīdu Manfeldu

Aizputes ložu šāvēju komanda 2019. gadā Arvīda Manfelda piemiņas sacensībās.

Šogad 8. un 9. oktobrī Aizputes sporta bāzēs jau 14. reizi norisināsies starptautisks Arvīda Manfelda piemiņas turnīrs ložu šaušanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arvīds Manfelds, savulaik strādājot par Liepājas rajona meliorācijas uzņēmuma priekšnieku, prasmīgi organizējis ļaudis darbam, lai nosusinātu un ielabotu lauksaimniecībā izmantojamo zemi, sakārtotu ceļus, uzbūvētu tiltus, dzīvojamās mājas, kultūras iestādes un daudz ko citu, toskait arī Aizputes sporta halli, stadionu un šautuvi. Kad viņš bija devies Mūžībā, Aizputes ložu šāvēji nolēma iemūžināt viņa piemiņu, organizējot starptautiskas sacensības. Tās notiek oktobra pirmās nedēļas nogalē un ir apstiprinātas Latvijas šaušanas federācijas kalendārā, portālu “ReKurZeme” informē sacensību galvenais tiesnesis Jānis Oskars Šalms.

Šogad sacensībās dalībnieku skaits solās būt plašs – līdzās Latvijas šāvējiem, kas pulcēsies no Aizputes, Dobeles, Kalnciema novada, Tukuma, Talsiem, Viļakas, Krāslavas, Ventspils, Liepājas un citām vietām, solījuši ierasties arī sportisti no Lietuvas: Viļņas, Kauņas, Šauļiem, Klaipēdas, Alitas un citām kaimiņvalsts pilsētām. Spēcīga komanda solās būt arī no Igaunijas pilsētām Tartu, Elvu, Hāpsalas un citām. Šajā izlasē paredzams, ka būs arī valsts izlases dalībnieki. No Latvijas piedalīsies arī valsts vadošie pistoļšavēji.

Aizputē ir senas ložu šaušanas tradīcijas un arī tagad tur ir Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šaušanas nodaļa. Tā kā mūsu valsts ir izvirzījusi mērķi par obligāto militāro dienestu, interesentus Aizputes šautuvē gaida treneri.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.