Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Latvijas pasts” mainīs darba laikus 43 pasta nodaļām Dienvidkurzemes novadā, Liepājā un citviet Kurzemē

VAS “Latvijas pasts” mainīs kopumā 43 Kurzemes pasta nodaļu darba laikus Liepājā un Ventspilī, kā arī Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novadā, aģentūru LETA informēja “Latvijas pasta” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, no 2021.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim kopumā 43 pasta nodaļās Aizputē, Alsungā, Bārtā, Brocēnos, Cīravā, Dundagā, Džūkstē, Engurē, Ezerē, Grobiņā, Irlavā, Jaunpilī, Kalnos, Kandavā, Kolkā, Kursīšos, Lapmežciemā, Lieģos, Liepājā, Mērsragā, Nīcā, Pāvilostā, Piltenē, Priekulē, Rojā, Rucavā, Rudbāržos, Sabilē, Stendē, Šķēdē, Talsos, Tukumā, Turlavā, Ugālē, Vaiņodē, Valdemārpilī, Vānē, Ventspilī, Vērgalē, Zaņā un Zūrās tika testētas iespējamās darbalaika izmaiņas.

Pēc testa perioda beigām “Latvijas pasts” pieņēmis lēmumu par šo nodaļu darbalaika pastāvīgām izmaiņām – vairums pasta nodaļu no 17.janvāra darbu sāks par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika arī strādājošajiem klientiem. Taču ir arī atsevišķas nodaļas, kur darbalaiks saīsināts, ņemot vērā pakalpojumu pieprasījuma kritumu un klientu paradumu maiņu, vai pielāgots klientu apmeklētākajām pasta nodaļas darba stundām.

Precīzs Kurzemes pasta nodaļu saraksts ar mainīto darbalaiku pieejams “Latvijas pasta” mājaslapā. Informācija par pasta nodaļu darbalaika izmaiņām tiks izvietota arī katras nodaļas apmeklētājiem redzamā vietā.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3200 darbinieku.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.