Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Leģendārā grupa “Credo” Valsts svētku nogales ballītē pieskandinās Liepājas klubu “Kursa”

Turpinot svinēt Valsts svētkus, sestdien, 19. novembrī, uz koncertu – ballīti aicina leģendārā latviešu poproka grupa “Credo”. Deju vakarā kopā ar DJ Mārci Grīnbartu mūziķi pieskandinās šovasar atdzimušo, slaveno Liepājas klubu “Kursa”, atskaņojot grupas zelta fondu un spilgtākās pašmāju estrādes mūzikas pērles, portālu “ReKurZeme” informē SIA “Liepaja Music” projektu vadītāja Irita Kalēja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tas būs leģendāri – grupa, vieta un pasākums!” uzsver Valsts svētku nedēļas nogales balles organizatori, kas apmeklētājiem sola neaizmirstamus, bezrūpīgus svētkus un karstas dejas lieliskā atmosfērā.

“Ko tu dungo savā kabatā?” skan populāras “Credo” dziesmas teksts, kas nu kļuvis par svētku balles moto. Vakara gaitā klausītājus no skatuves sveiks grupas “Credo” lieliskie mūziķi — Guntis Veits (balss, ģitāra), Gundars Lintiņš (sitamie instrumenti), Guntars Endzelis (ģitāras) un Aivars Vīksna (bass), aicinot dziedāt līdz un ļauties dejām pie tādām labi zināmām dziesmām kā “Meitene ar kallu ziediem”, “Ūsainā puķe”, “Disnejlenda”, “Neko nevar skaidri zināt”, “Kad nekas nav palicis tevī”, “Ko tu dungo savā kabatā” un citām. “Bez jau zināmajām un atpazīstamajām dziesmām būs arī mājsēdes laikā sastrādātās. Nāc, ballējies un nosvini Valsts svētkus!” aicina grupas līderis Guntis Veits.

No plkst. 20.00 klausītājus sagaidīs, kā arī par balles atmosfēru un viesu izklaidēšanu rūpēsies DJ Mārcis Grīnbarts: “Tas nebūs pārsteigums, ka arī manu muzikālo gaumi kā tīnim pagājušā gadsimta 80. gados veidoja fantastiskās Liepājas grupas “Credo” daiļrade. Atminos savu pirmo diskotēku 5. klases vakarā – mūzika, kas no no platēm pārrakstīta uz lentām, noformējumam pašu rokām sazīmēti plakāti, un viens no tiem, protams, unikālais grupas “Credo” plakāts ar tikai viņiem raksturīgo šriftu. Nieka 38 gadus vēlāk grupa “Credo” un es, DJ Mārcis Grīnbarts, būsim uz vienas skatuves!”

Klubs “Kursa” atrodas Liepājā, Zvejnieku alejā 11a. Tas 60. gadu beigās atklāts reiz varenā kolhoza “Boļševiks” paspārnē. Pēc vairāku gadu “klusēšanas” šogad klubs ir atdzīvojies, un līdz šim aizvadītā gadsimta autentiskajā kultūras namā jau atzīmēti vairāki vērienīgi svētki kopā ar tādiem mūziķiem kā Uldis Marhilevičs, Renārs Kaupers, Zigrīds Muktupāvels, Ainars Virga, Andris Ērglis un daudziem citiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.