“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti izlīdzina rezultātu pirmās līgas ceturtdaļfināla sērijā

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti svētdien, 5. martā, Valkā Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas otrajā ceturtdaļfināla spēlē ar 5:4 (4:0; 0:1; 1:3) uzvarēja komandu “Valka/IGLU”.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts – 1:1.

Ceturtdaļfināla otrajā spēlē grobiņniekiem katrs pa vieniem vārtiem guva Madars Plepis, Valters Freijs, Edgars Freimanis, Rūdolfs Valdmanis un Aivars Dēvics.

Ceturtdaļfināla spēles būs līdz vienas komandas trim uzvarām. Grobiņnieki savā laukumā spēli aizvadīs 11. martā. Ja būs nepieciešama arī ceturtā spēle, tad tā Grobiņā būs 12. martā. Ja būs nepieciešama piektā spēle, tad tā grobiņniekiem būs izbraukumā.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka “Leģions/Grobiņas SC” regulāro sezonu Rietumu grupā noslēdza piektajā vietā.