“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti pagarinājumā uzvar “Latvijas Universitāti/ FS Masters”

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 14. oktobrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā ar 5:4 (2:1; 1:2; 1:1; 1:0) uzvarēja komandu “Latvijas Universitāte/FS Masters”.

Jau spēles 38. sekundē pēc Laura Zaiceva piespēles grobiņniekus vadībā izvirzīja Toms Ēvalds. Puslaika vidū viesi rezultātu izlīdzināja, bet 16. minūtē L. Zaicevs pēc T. Ēvalda piespēles atguva vadību “Leģionam/Grobiņas SC”.

Otrajā periodā viesi guva divus vārtus pēc kārtas, pārņemot vadību ar 3:2. Mājiniekiem rezultātu izlīdzināja Kristers Adamanis – 3:3.

Trešajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumu. “Leģionam/Grobiņas SC” vārtus guva Ingars Jansons – 4:4.

Pagarinājumā mājiniekiem uzvaras vārtus guva I. Jansons.

“Leģionam/Grobiņas SC” šī bija jau ceturtā spēle čempionātā. Pirmajā spēlē savā laukumā ar 6:3 tika uzvarēti “Kurši FSS”, pēc tam ar 10:7 izbraukumā pārspēta komanda “RTU/Rockets 1”. Sezonas trešajā spēlē savā laukumā ar 6:5 tika uzvarēta komanda “Ķekavas Bulldogs”.

Nākamā spēle grobiņniekiem būs 20. oktobrī izbraukumā pret komandu “Ozolnieki/JN”.