“Leģions/Grobiņas SC” atspēlējas un pēcspēles metienos uzvar “Latvijas Universitāti/FS Masters”

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti piektdien, 26. janvārī, izbraukumā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā pēcspēles metienos ar 8:7 (2:1; 2:2; 3:4; 0:0; 0:1) uzvarēja komandu “Latvijas Universitāte/FS Masters”.

Trešajā periodā, kad rezultāts bija 5:5, mājinieki panāca divu vārtu pārsvaru. Grobiņniekiem trešā perioda pēdējās minūtēs izdevās panākt neizšķirtu – 7:7. Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pārāki bija “Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti.

“Leģiona/Grobiņas SC” rindās trīs vārtus guva Valters Freijs, pa vieniem vārtiem Edgars Freimanis, Jānis Zukulis, Oskars Bergmanis un Toms Ēvalds. Pēcspēles metienus realizēja Madars Plepis un Ingars Jansons.

Grobiņnieku komandā par labāko spēlētāju tika atzīts V. Freijs.

Pirmās līgas Rietumu grupas tabulā ar 37 punktiem vadībā ir “Latvijas Universitāte/FS Masters”, punktu atpaliek “Leģions/Grobiņas SC”, bet trešie ar 33 punktiem ir komandas “Kuldīgas NSS/Linde Grupa” florbolisti.

“Leģionam/Grobiņas SC” nākamā spēle būs 17. februārī pulksten 16 Grobiņas sporta centrā pret “Talsu NSS/TX koks”.