“Leģions/Grobiņas SC” izlīdzina rezultātu pirmās līgas ceturtdaļfināla sērijā

Foto – Uldis Dobelis

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti svētdien, 6. martā, Irlavā Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē pēcspēles metienos uzvarēja komandu “Slampe/Zevid”, sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 1:1.

Svētdien mājiniekiem pamatlaika pēdējā minūtē izdevās rezultātu izlīdzināt – 3:3, pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pārāki bija grobiņnieki.

Pamatlaikā divus vārtus guva Rūdolfs Valdmanis, bet vienus – Jānis Freimanis. Pēcspēles metienos grobiņniekiem precīzi bija Toms Jānis Dzērve, Madars Plepis, Aivars Dēvics un Uģis Savickis.

Ceturtdaļfināla sērijas trešā spēle notiks sestdien, 12. martā, pulksten 15 Grobiņas Sporta centrā, bet ceturtā spēle Grobiņā būs svētdien pulksten 16. Ja būs nepieciešama arī piektā spēle, tad tā viesos būs 15. martā.

Jau ziņojām, ka sērijā līdz trim uzvarām “Leģions/Grobiņas SC” sestdien Irlavā zaudēja ar 6:9.