Leģions/Grobiņas SC” izmanto vairākumus un uzvar “Slampi/Zevid”

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 28. oktobrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas spēlē ar 8:4 (1:0; 4:3; 3:1) uzvarēja komandu “Slampe/Zevid”.

Grobiņnieki pēc pirmā perioda atradās vadībā ar 1:0, kad perioda pēdējā minūtē pēc Laura Zaiceva piespēles vārtus guva Jānis Zukulis.

Otrā perioda vidū viesi raidīja bumbiņu savos vārtos, dubultojot grobiņnieku pārsvaru. Perioda turpinājumā “Slampe/Zevid” izvirzījās vadībā ar 3:2. Perioda pēdējā minūtē “Leģions/Grobiņas SC” realizēja trīs vārākumus – vārtus guva L. Zaicevs, Madars Plepis un Aivars Dēvics – 5:3.

Trešajā periodā mājinieki panāca 7:3, vārtus gūstot Ingaram Jansonam un A. Dēvicam. Spēles turpinājumā viesi vienus vārtus atguva, bet minūti un 12 sekundes pirms mača beigām Renalts Freimanis raidīja bumbiņu viesu tukšajos vārtos – 8:4.

Nākamo spēli “Leģions/Grobiņas SC” aizvadīs 4. novembrī, kad pulksten 18 Grobiņas Sporta centrā spēkosies ar “Ogres vilkiem”. Komandai novembrī tā būs vienīgā mājas spēle. Pēc tam sekos četru izbraukuma spēļu sērija.