“Leģions/Grobiņas SC” Liepājā pirmajā pusfināla spēlē uzvar “Kuršus/FSS”

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 25. martā, Liepājā, LOC manēžā, Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas pirmajā pusfināla spēlē ar 4:2 (1:1; 2:0; 1:1) uzvarēja “Kuršus/FSS”.

Sērijā līdz trim uzvarām grobiņnieki izvirzījās vadībā ar 1:0.

Rezultātu pirmā puslaika vidū atklāja “Kuršu/FSS” spēlētājs Roberts Alonderis, bet 16. minūtē “Leģiona/Grobiņas SC” florbolists Uģis Savickis rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Otrajā puslaikā grobiņnieki guva vēl divus vārtus. Vispirms precīzs bija Madars Plepis, bet minūti vēlāk pārsvaru dubultoja Aivars Dēvics.

Trešajā periodā Endijs Ezeriņš mājiniekiem vienus vārtus atguva. Mača pēdējā minūtē “Leģiona/Grobiņas SC” spēlētājs Kārlis Pupils meta bumbiņu tukšos vārtos – 4:2.

Otrā pusfināla spēle notiks svētdien, 26. martā, pulksten 17 LOC manēžā. Grobiņnieki pretinieku savā laukumā uzņems 1. aprīlī pulksten 19 Grobiņas Sporta centrā.