“Leģions/Grobiņas SC” smagā cīņā piekāpjas Liepājas komandai “Kurši FSS”

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 21. janvārī, Liepājā LOC manēžā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā ar 5:6 (0:2; 1:3; 2:3) zaudēja Liepājas komandai “Kurši FSS”.

Grobiņnieki pēc pirmā perioda bija zaudētāju lomā ar 0:2. Mājiniekiem vārtus guva Roberts Alonderis un Endijs Ezeriņš.

Otrajā periodā “Leģions/Grobiņas SC” izmantoja divus vairākumus, kā arī guva vienus vārtus, spēlējot vienādos sastāvos, uz ko liepājnieki atbildēja ar vienu precīzu metienu. Grobiņiekiem otrajā puslaikā divus vārtus guva Edgars Freimanis, bet vienus – Ingars Jansons, bet liepājniekiem ar vārtu guvumu izcēlās Dainis Mašņikovs. Pēc otrā perioda rezultāts uz tablo bija neizšķirts – 3:3.

Trešā periodā vidū liepājnieki izmantoja piešķirto soda metienu un vēlāk guva vēl divus vārtus, pēdējos raidot tukšos vārtos. Grobiņnieki turpināja spēlēt ar tukšiem vārtiem, un tas deva rezultātu, jo septiņu sekunžu laikā guva divus vārtus, bet ar to šoreiz bija par maz, lai panāktu neizšķirtu spēlē.

Trešajā periodā liepājniekiem vārtus guva Toms Peniķis, Renārs Eglītis un Ričards Čudnovs. Grobiņniekiem – Valters Freijs un E. Freimanis.

Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Rietumu grupas tabulā ar 30 punktiem līderpozīcijās ir “Kurši FSS”, bet “Leģions/Grobiņas SC” pēc piedzīvotā zaudējuma ar 26 punktiem ir atkāpies uz ceturto vietu tabulā. Otrajā vietā ar 27 punktiem ir “Kuldīga/KNSS”, bet trešie ar 26 punktiem ir “Latvijas Universitāte/FS Masters”.

“Leģions/Grobiņas SC” janvāra pēdējo spēli aizvadīs 28. janvārī pulksten 18 izbraukumā pret “Ķekavas Bulldogs”.