Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

LIAA Liepājas biznesa inkubators izziņo pasākumu uzņēmējiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubators 30. novembrī rīkos atvērto pasākumu uzņēmējiem “Aktualitātes un nākotnes iespējas uzņēmējdarbības attīstībai”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā par jaunumiem un tendencēm uzņēmējdarbībā dalīsies vietējie uzņēmēji un organizācijas no Liepājas, kā arī Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības vadītāja Briselē.

“Šī brīža sarežģītā ekonomiskā situācija ir likusi arī Latvijas uzņēmējiem pārskatīt savu darbību, pielāgoties pārmaiņām un, iespējams, paraudzīties uz savu uzņēmējdarbību arī no citas perspektīvas. Ar šo saturisko pasākumu vēlamies piedāvāt uzņēmējiem savstarpēji apmainīties vērtīgās zināšanās un idejās, tādējādi atbildot uz kādiem vēl neatbildētiem jautājumiem. Laipni aicināts ikviens uzņēmējs, lai kopīgi ar citiem uzņēmējiem un organizāciju pārstāvjiem nodibinātu jaunus kontaktus un iedvesmoties jauniem lēmumiem biznesā,” stāsta Vita Liepiņa, LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītāja.

Pasākumā iesaistīties aicināti gan mazie un vidējie, kā arī lielie uzņēmumi. Pasākuma valoda – latviešu. Dalība pasākumā ir bez maksas.
Pasākuma programma

12.30–13.00 Ierašanās, kafijas pauze
13.00–13.20 Liepājas pilsētas pašvaldība – “Aktualitātes un nākotnes iespējas uzņēmējdarbības attīstībai”
13.20–13.40 LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītāja Vita Liepiņa “LIAA atbalsta programmas uzņēmējiem un platforma business.gov.lv”
13.40–14.10 Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē vadītāja Egita Aizsilniece-Ibema “Kā Eiropas Savienība ar savām iniciatīvām rada tirgu un kā skatīties uz pieejamajiem sadarbības instrumentiem” un “Kas ir EIT un Eiropas zināšanu kopienas (KIC), kā un kad tajās iesaistīties?”
Kafijas pauze
14.30–14.50 AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Kurzemes reģiona vadītāja Ilze Zandberga “Atbalsta programmas uzņēmējiem”
14.50–15.10 LSEZ SIA “NordePlast” – pieredzes stāsts “Atbalsta instrumentu izmantošana uzņēmējdarbības attīstīšanā”
15.10–16.00 Tīklošanās

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.