Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Lieģos norisināsies seminārs par Dienvidkurzemes novada kultūras mantojuma saglabāšanu

Dienvidkurzemes novada Tradīciju un folkloras centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru 17. janvārī pulksten 10 aicina uz semināru “Iespējas un atbildība Dienvidkurzemes novada kultūras mantojuma apzināšanā un pārmantošanā” Lieģu kultūras namā. To apmeklēt aicināts ikviens, kam svarīga mūsu kultūras vērtību saglabāšana un nodošana nākamajām paaudzēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seminārā par latviešu vēsturisko zemju likuma aktualitātēm un Latvijas un UNESCO nemateriālā kultūras mantojuma sarakstiem runās LNKC ekspertes Agnese Karlsone un Gita Lancere, kā arī par dažādiem Kurzemes nemateriālā kultūras mantojuma elementiem un pieredzi to saglabāšanā un attīstīšanā stāstīs Raimonds Reinis, Signe Pucena, Lelde Jagmina, Ieva Pāne un Daiga Straupeniece. Semināra noslēgumā diskusijas, ko vadīs Andris Vasiļevskis, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Dienvidkurzemes novadā ir ārkārtīgi bagātīgs vēsturiskais mantojums – tautastērpi, valodas īpatnības, dziedāšanas veidi, arheoloģiskie artefakti, sakrālās kultūras pieminekļi, u.c. Šāda veida tikšanās mūsu novadā būs pirmo reizi, kuras mērķis ir apzināt vairāk iespēju, kā attīstīt šo jomu, un izvērtēt, kāda ir mūsu atbildība, – valstiskā, nevalstiskā, kolektīvā un individuālā,” par semināru stāsta Dienvidkurzemes novada Tradīciju un folkloras centra vadītāja Ieva Tālberga.

Pieteikuma anketa un semināra programmu skatīt šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.