Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Lieldienu pasākumi Dienvidkurzemes novadā

No 6. līdz 10. aprīlim ikviens Dienvidkurzemes novada iedzīvotājs un viesis aicināts apmeklēt svētku pasākumus, koncertus, andeles, meistardarbnīcas un citas aktivitātes, atzīmējot gada vispavasarīgākos svētkus – Lieldienas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. aprīlī jau no plkst. 8.00 Vaiņodes kultūras nama lielajā zālē apmeklētājus gaidīs Lieldienu tirgus ar dažādām aktivitātēm – spēles, mīklu minēšana un Lieldienu ticējumi. Būs arī dziesmas, rotaļas, radošās darbnīcas un raibāko olu konkursa uzvarētāju apbalvošana. Uz Lieldienu tirdziņiem šajā datumā apmeklētājus gaidīs arī Rucavā, Priekulē un Dunikā, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Savukārt 8. aprīlī plkst. 15.00 Aizputes Sv. Jāņa ev.lut. baznīcā klausītājus priecēs Liepājas Simfoniskā orķestra mežragu kvarteta koncerts “Tu mani cel”, izpildot R. Vāgnera, J.S. Baha, V.A. Mocarta, Dž. Verdi, E. Dārziņa, Ē. Ešenvalda, G.F. Hendeļa u.c. izcilāko komponistu skaistākos skaņdarbus. Ieeja koncertā bez maksas.

Pirmo Lieldienu rītā, 9. aprīlī Grobiņas pagasta Dubeņu bibliotēkā uz kopīgu pasaku lasīšanas rītu aicina Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts. Lieldienu pasākumos un aktivitātēs aicināti piedalīties arī Durbē, Pāvilostā, Medzē, Ziemupē, Vecpilī, Kalētos, Vērgalē, Apriķos, Aizputē un Rokasbirzē.

Otrajās Lieldienās, 10. aprīlī plkst.10.30 Grobiņas pilsdrupās Lieldienu rīts visai ģimenei ar muzikālām aktivitātēm, radošām darbnīcām kopā ar Zaķi un orientēšanās spēli visai ģimenei. Lai piedalītos spēlē, nepieciešams telefons ar lejupielādētu QR koda lasītāju un interneta pieslēgumu. Pasākumos šajā dienā gaidīs arī Gaviezē, Virgā, Bārtā, Cīravā, Kalvenē, Nīcā, Bunkā un Dunalkā.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.