Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā agresīvi brauc ar “BMW” un “Volvo”

Pirmdien, 23. janvārī, ap pulksten 9.30 Liepājā, Pulvera ielā tika apturēts transportlīdzeklis “Volvo”, kura vadītājs krustojumu ar 14. novembra bulvāri, šķērsoja taisnā virzienā, neizpildot ceļa zīmes Nr. 513 (Braukšanas virzieni joslās) un ceļa horizontālā apzīmējuma Nr. 937 (nogriezties pa kreisi) prasības, kā arī apdzina vairākus transportlīdzekļus tam neparedzētā vietā, iebraucot pretējā braukšanas virziena joslā, tādā veidā apdraudot ceļu satiksmes drošību un ignorējot citu vadītāju intereses un pienākumus. Pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā transportlīdzekļa vadīšana tādā veidā, ka tiek izdarīts ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums un radīti traucējumi vienmērīgai transportlīdzekļu plūsmai vai tiek ignorētas pārējo transportlīdzekļu vadītāju intereses (piemēram, vairākkārtēja braukšanas joslu maiņa apsteidzot, vairāku sastrēgumā esošu vai kolonnā braucošu transportlīdzekļu apdzīšana pa pretējā virziena joslu vai apbraukšana pa sabiedriskā transporta joslu, ceļa nomali, ietvi, gājēju ceļu, velosipēdu ceļu vai citām vietām, kas nav paredzētas transportlīdzekļu braukšanai), piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Pirmdien, 23. janvārī, ap pulksten 16.40 Liepājā, Zemnieku ielā apturēja automašīnu “BMW”, kura vadītājs radīja apzinātu sānslīdi.

Pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par šādu administratīvu pārkāpumu piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.