Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā aicina apspriest plānoto koku ciršanu Krūmu ielas daļas izbūvei

No šodienas līdz 27.jūlijam interesenti ir aicināti piedalīties publiskajā apspriešanā, kuras mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par trīs koku ciršanu Krūmu ielā, blakus bijušajai Liepājas internātpamatskolai, saistībā ar plānoto ielas posma izbūves ieceri, aģentūru LETA informēja Liepājas būvvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apstādījumu uzraudzības komisijā ir saņemts SIA “VCI” iesniegums, kurā tiek lūgta atļauja paredzēt trīs koku ciršanu Krūmu ielā, saistībā ar būvprojekta “Krūmu ielas posma izbūve no Krūmu ielas 63a līdz Sakņu ielai, Liepājā” izstrādi.

Projekta risinājums paredz izbūvēt grants seguma brauktuvi septiņu metru platumā un ielas apgaismojumu ielas posmā no īpašuma Krūmu ielā 63a līdz Sakņu ielai. Tādējādi pašvaldība varētu izbūvēt šo ielu posmu, perspektīvā to turpinājumus, paaugstināt satiksmes drošību un veicināt apbūves iespējamību pieguļošajos zemesgabalos. Lai būtu iespējams realizēt izstrādāto risinājumu, nepieciešama koku ciršana.

Kopumā projekta iecere paredz piecu koku ciršanu. Apstādījumu uzraudzības komisijas pārstāvjiem apskatot situāciju dabā, nolēma, ka par divu Kanādas papeļu ciršanu, kuru celma caurmērs ir mazāks par 20 centimetriem, atbilstoši normatīvajiem aktiem pašvaldības atļauja nav nepieciešama. Par trīs Kanādas papeļu ciršanu, kas aug Krūmu ielas sarkanajās līnijās, nolemts rīkot publisko apspriešanu, uzklausot iedzīvotāju vērtējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Publiskās apspriešanas anketu līdz 27.jūlijam var aizpildīt elektroniski pašvaldības vienoto pieteikumu sistēmā “pieteikumi.liepaja.lv” vai drukātā formātā pašvaldības iestāžu Klientu apkalpošanas centrā Peldu ielā 5.

Publiskās apspriešanas laikā koki Krūmu ielā, par kuru nociršanu iedzīvotāji ir aicināti izteikties, būs marķēti ar košas krāsas auklu vai lentu.

Teritorijā būs izvietota arī planšete, kurā būs skatāmas koku foto fiksācijas un detalizētāka informācija par būvniecības ieceri, būvobjekta teritorijas robežām, projekta risinājumiem un cita informācija. Publiskās apspriešanas planšete klātienē ir skatāma arī pašvaldības iestāžu administratīvajā ēkā Peldu ielā 5.

Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas pašvaldība pieņems lēmumu par koku ciršanu Krūmu ielā sakarā ar plānoto ielas izbūves ieceri.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.