Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā aicina balsot par divu pirmsskolas izglītības iestāžu nosaukumiem

Šogad janvārī Liepājas valstspilsētas domes deputāti pieņēma lēmumu apvienot vairākas pirmsskolas izglītības iestādes, tādējādi veicinot izglītības iestāžu tīkla sakārtošanu un veidojot kvalitatīvu izglītības ekosistēmas īstenošanu pašvaldībā. Tāpēc ikviens aicināts izteikt viedokli par divu pirmsskolas izglītības iestāžu nosaukumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd uzsākts pārmaiņu process, apvienojot kopumā piecas Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes – “Sauleszaķis”, “Liesmiņa” un “Margrietiņa”, kā arī “Gulbītis” un “Gailītis”, nodrošinot efektīvāku administratīvās kapacitātes modeli un finanšu resursu pārvaldību, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Izglītības pārvaldes komunikācijas vadītāja Renāte Meļķe.

Pirmsskolas izglītības īstenošanas vietas paliks nemainīgas, taču juridiski tiks izveidotas divas jaunas izglītības iestādes, izstrādāti iestāžu nosaukumi un nolikumi, lai varētu veikt jauno izglītības iestāžu reģistrēšanu Izglītības iestāžu reģistrā un saņemt Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojumu.

Ņemot vērā bērnudārzu iepriekšējos nosaukumus un atrašanās vietu, tāpat iestādes atbilstību mūsdienīgas pirmsskolas izglītības iestādes koncepcijai, kā arī saskaņā ar Izglītības likuma prasībām par izglītības iestādes nosaukumu, izglītības iestāžu padomes, reorganizācijas komisijas pārstāvji un nozares eksperti iesūtīja savu redzējumu par topošo izglītības iestāžu nosaukumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedāvātie varianti, apvienojot trīs iestādes – “Sauleszaķis”, “Liesmiņa” un “Margrietiņa”: Dzintarvējš, Laimesdārzs, Rotaļa vai Saulespuķe.

Piedāvātie varanti, apvienojot pirmsskolas izglītības iestādes “Gulbītis” un “Gailītis”: Pērle, Putnu dārzs, Brīnumzeme vai Raibā pupa

Balsot var līdz 22. aprīlim šeit.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.