Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā aicina jauniešus radīt svētku dāvanu sev pašiem

Projekta “Dari, jo tu vari!” ietvaros 19. decembrī plkst. 15:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja” notiks ķermeņa skrubju izgatavošanas darbnīca “Radi svētku dāvanu sev”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbnīcas laikā draudzīgā gaisotnē un svētku noskaņās dalībniekiem būs iespēja izveidot katram savu ķermeņa skrubi. Pasākuma organizatori būs sarūpējuši nepieciešamos materiālus. Kā arī jaunieši iegūs zināšanas, kam pievērst uzmanību izvēloties ķermeņa kopšanas produktus un kā izvēlēties kvalitatīvus produktus. Darbnīcu vadīs Liena no “Lienas darbnīca”,, informē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Jauniešu mājas” vadītāja Ance Medne-Strazda.

Darbnīcas mērķis ir celt jauniešu labizjūtu, iesaistoties aktivitātēs un atslēdzoties no ikdienas skriešanas un darbiem, veicināt drošas vides veidošanu un iekļaušanu, kā arī informēt jauniešus par Eiropas vērtībām un Eiropas solidaritātes korpusa iespējām.

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktivitātes organizē Liepājas BJC “Jauniešu māja” sadarbībā ar biedrību “Skrejceļš”.

Aktivitātes tiek rīkotas atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.
Projekts “Dari, jo tu vari!” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.