Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā aicina uz Spēka dziesmu vakaru

“Austras biedrība” un Inese Muižniece aicina uz ikmēneša Spēka dziesmu vakaru jeb sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās, kas šoreiz notiks trešdien, 18. janvārī, pulksten 18 Berči zālē, kas atrodas mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3. Ieeja par ziedojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Laiku pa laikam man tiek uzdots jautājums: …un jūs tā vienkārši sanākat kopā un dziedat? Jā, tas ir tieši tik vienkārši, tik brīvi un tik vajadzīgi – apstāties mūsu ikdienas skrējienā, ieklausīties tautasdziesmu vārdos un ļauties melodijām, kuras dziedot mēs noteikti sevi arī mazliet dziedinām. Iespējams, ka pat vairāk kā “mazliet”.”

Dziesmu vakarā, kā ierasts, ikvienam būs pieejami dziesmu vārdi un arī akordi, ja rodas vēlēšanās piespēlēt kādu līdzpaņemtu instrumentu. Ja ar dziedāšanu nav tās labākās attiecības, bet noskaņu baudīt gribas, droši var nākt arī vienkārši klausīties un būt ar visiem kopā sajūtās.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai Austras Pumpures dzīvokļa uzturēšanai un labiekārtošanai dziesminieku audio ierakstiem, nakšņošanai un mēģinājumiem. Ziedot iespējams arī jebkurā laikā, veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums Austras biedrībai” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.

Dziesmu vakaru rīko Austras biedrība un radošās telpas “Austras istaba” pārstāvji, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.