Liepājā aizvadīts LTS kausa otrais posms U12 vecuma grupai

No 17.līdz 19.februārim Liepājas Olimpiskā centra Tenisa hallē norisinājās LTS kausa 2.posms U12 vecuma grupai. Sacensībās kopā piedalījās 39 jaunie tenisisti un tenisistes.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Markus Gūža, Olivers Saukants, Kārlis Gustavs Hamitovs, Sofija Ševčenko, Madara Jaunzeme, Emīlija Brūdere, Dārta Kirša, Ance Skripka, Marina Poļikarpova un Gabriela Putra, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Zēnu konkurencē par uzvaru sacentās 11 jaunieši. No liepājniekiem diemžēl neviens neaizkļuva līdz pusfinālam. Uzvaru sacensībās izcīnīja Gustavs Gutans (Tennis Pro Academy), 2.vietu ieguva Sebastians Sauša (V Tennis Academy), bet 3.vietā ierindojās Mikhail Vetrov (V Tennis Academy).

Meiteņu konkurencē piedalījās 28 jaunās tenisistes. No liepājniecēm neviena diemžēl nespēja pārvarēt 1.kārtu. Par sacensību uzvarētāju kļuva Melitina Kotļarova (V Tennis Academy), 2.vietā ierindojās Tīna Jansone (Tennis Pro Academy), bet 3.vietu ieguva Kira Šurašova (Tennis Pro Academy).