Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā apreibinājies jaunietis skandalējas stacijas rajonā

Piektdien, 9. decembrī, ap pulksten 16.20 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, stacijas rajonā, kādā adresē atrodas agresīva persona.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policija ieradās notikuma vietā, kur sastapa divus vīriešus. Viņi paskaidroja, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts ar jaunieti, kurš izārdījis dzīvokli un vēlējies uzbrukt arī šiem abiem vīriešiem, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Jaunietis, izdzirdot, ka uz notikuma vietu dodas policija, devies prom.

Pa to laiku bija saņemta informācija par kādu adresi arī stacijas rajonā, ka kādā kāpņu telpā vīrietis dauzās pie durvīm. Valsts policija ieradās notikuma vietā un sastapa sievieti. Viņa paskaidroja, ka ir centusies komunicēt ar šo vīrieti, kurš bija agresīvs. Taču viņš neesot bijis adekvāts, neskaidri runājis, neorentējoties laikā un telpā. Tāpēc sieviete šo vīrieti izraidīja no kāpņu telpas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviete norādīja šī jaunieša pazīmes, kas sakrita ar pazīmēm, ko norādīja iepriekšējā vietā sastaptie vīrieši. Tas bija tas pats jaunietis, kurš alkohola lietošanas laikā bija izraisījis konfliktu.

Likumsargi jaunieti sastapa un aizturēja. Viņš tiešām nespēja sakarīgi runāt, nespēja atbildēt uz jautājumiem, kā arī nesadarbojās. Jaunietis tika nogādāts policijas iecirknī. Ņemot vērā to, ka viņa izelpā nebija jūtama alkoholam raksturīga smaka, taču visas pazīmes liecināja, ka viņš ir lietojis apreibinošas vielas, viņš tika nogādāts medicīnas iestādē, lai pārliecinātos par to, ka puisis neatrodas narkotisko vielu ietekmē.

Pret jaunieti tika uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par, iespējams, narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu un par sīko huligānismu.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.