Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā ar skrējienu aicina sveikt Latviju 104. gadadienā

Pēc divu gadu pārtraukuma, 18. novembrī, Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Skrienam Liepājā” aicina liepājniekus un pilsētas viesus kopīgi atzīmēt Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu un izskriet iezīmētu Latvijas kontūru pilsētas ielās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. novembra rītā no plkst. 9.45 dalībnieki aicināti pulcēties un iesildīties J. Čakstes laukumā. Dalībniekus lūdzam padomāt par valsts svētku atribūtiku (karodziņiem). Skrējiena startu plkst. 10.00 ieskandināsim ar Latvijas valsts himnu. Skrējienā aicinām piedalīties ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi, jo maršrutu var veikt gan skrienot, gan ejot, gan arī braucot ar velosipēdu, informē pašvaldība.

Skrējēji, riteņbraucēji un gājēji aicināti doties pa organizatoru sagatavoto maršrutu Liepājas ielās, lai izveidotu Latvijas kontūru. Lai vieglāk izdotos orientēties Liepājas ielu tīklā, organizatori dalībniekiem sagatavojuši “Izskrien Latviju Liepājā” maršruta karti.

Ar skrējienu un tā fotomirkļiem aicinām ikvienu dalīties sociālo tīklu kontos, izmantojot mirkļbirku #IzskrienLatvijuLiepājā, lai ikviens redzētu, kā Liepājā atzīmējam svētkus – veseli un aktīvi. Finiša punktā, J. Čakstes laukumā, dalībniekus gaidīs ar siltu tēju un nelielu svētku uzkodu.

Būtiska piezīme un lūgums skrējiena dalībniekiem – ņemot vērā, ka pasākums ir svētku skrējiens, kurā nav būtisks finiša laiks, satiksmes ierobežojumi netiek organizēti un dalībniekiem jāievēro Ceļu satiksmes noteikumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.