Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā ar stendapu “Pegaza pagalmā” uzstāsies Ilze Viņķele

Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele ar Stend-Up izrādi 31. maijā viesosies Liepājas kultūras vietā “Pegaza pagalms”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izrāde 31. maijā sāksies pulksten 20, bet “Pegaza pagalma” durvis būs atvērtas no pulksten 19, portālu “ReKurZeme” informē “Pegaza pagalma” sabiedrisko attecību speiāliste Viktorija Gaiķe.

Biļešu cena – 20 eiro. Biļetes var iegātāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un interneta vietnē.

I. Viņķele debitēja komiķu apvienībā “Sieviešu stendaps” 2022. gada decembrī un neslēpj, ka politikai bija liela loma viņas skatuviskās pieredzes iegūšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Noziegumos apsūdzēta, taisījos cietumam,” smejas I. Viņķele. Bet, bez jokiem, humors kļuva būtisks grūtā dzīves posmā, “kad visas tradicionālās metodes, kā psihoterapija, draugu atbalsts, brīvā daba un kustība īsti nelīdzēja”.

I. Viņķele izvēlējās tādu veidu, kas “izsit ārā no komforta zonas”. Lai gan zināma līdzība ar politiku stendapam ir, viņasprāt, stendapu atšķir auditorijas tiešums un godīgums.

“Ja politikā tu esi aizsargāts ar savu politiķa autoritāti, tad, uzstājoties stendapa izrādēs, tu vai nu patīc un publika tevi pieņem, vai arī nē,” skaidro komiķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atzīst, ka nopietni gatavojas katram stendapam un katru reizi uztraucas pirms uzstāšanās.

“Atbildīgi gatavojos, jo cenšos katrai uzstāšanās reizei gatavot jaunu materiālu. Taču tas palīdz uzturēt formu – somā vienmēr līdzi blociņš, un, ja kaut kas ienāk prātā vai kaut ko ieraugu, kas varētu kļūt par joku materiālu, tad piefiksēju.”

I. Viņķele spēj pasmieties pirmām kārtām par sevi. “Ja tu pats par sevi vari pasmieties, tad ar tevi viss vēl ir kārtībā,” uzskata komiķe. Zemjostas jokus viņa nepraktizē, toties var stāstīt stāstus par politiku, attiecībām, bērniem un sievieti labākos gados. Tā, kā sirds būtu pilna.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.