Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā atklāj izstādi “Pāreja”

No šodienas Liepājas galerijā “Romas dārzs” ir apskatāma tēlnieka Igora Bernāta un gleznotājas Ineses Bernātes izstāde “Pāreja”, aģentūru LETA informēja galerijas vadītāja Ieva Anna Avotiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādes nosaukums ir radies kā daudznozīmīgs apzīmējums dažādām dzīves izpausmēm, sajūtām un stāvokļiem, pauda Avotiņa. Māksliniekiem ir svarīgs kustības turpinājums jaunā formā un jauns skatījums uz lietu būtību, kā arī jauna pieredze, ko pavada klusums kā brīnums, un kam piemīt sava varenība, gluži kā okeānam, tēlaini izteicās galerijas vadītāja.

“Glezniecība un tēlniecība kā spēcīgi vizuālās izteiksmes veidi izstādē veiksmīgi līdzāspastāv un viena otru papildina, tādejādi vēl vairāk uzsverot katra mākslinieka brīvību gan satura, gan formas veidošanā. Smalkais kolorīts un faktūru daudzveidība, kas dominē darbos, ir ilgstošu meklējumu pārdomātas darbības sekas. Mākslinieki pamatā savā radošajā darbībā ir pievērsušies abstrakcijai, kurā dominē laukumi, krāsu attiecības un nebeidzami eksperimenti,” stāstīja Avotiņa.

Izstādes autori ir absolvējuši Latvijas Mākslas akadēmiju un aktīvi piedalās dažādos mākslas procesos. Šī ir abu mākslinieku pirmā kopīgā izstāde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde galerijā “Romas dārzs” būs apskatāma līdz 6.novembrim.

Galerija “Romas dārzs” atvērta no otrdienas līdz sestdienai no plkst.12 līdz 18, bet svētdienās no plkst.12 līdz 15. Otrdienās ieeja ir bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.