Liepājā atklāta vasaras tenisa sezona Jūrmalas parka tenisa kortos

25.un 26.maijās Jūrmalas parka LOC tenisa kortos norisinājās tradicionālās tenisa sacensības – Sudraba Wilson balvas izcīņa U12 vecuma grupai. Sacensībās uzvaru guva Džoni Tors Martens (V Tennis Academy) un liepājniece Jaroslava Golovanova.

Sacensībās kopumā piedalījās 13 jaunieši un 16 jaunietes. Liepājas Tenisa sporta skola tika plaši pārstāvēta, bet sacensībās piedalījās pārstāvji arī no citām Latvijas pilsētām, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skola.

Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja ar 2.numuru izsētais Džoni Tors Martens (V Tennis Acadmey), 2.vietu ieguva ar 1.numuru izsētais Deniss Griguļēvičs (Biedrība Orange Tennis Group), bet 3.vietā ierindojās ar 3.numuru izsētais liepājnieks Kārlis Gustavs Hamitovs.

Meiteņu konkurencē uz augstāko pakāpienu kāpa ar 3.numuru izsētā liepājniece Jaroslava Golovanova, kura līdzvērtīgā fināla spēlē pārspēja un 2.vietā atstāja ar 4.numuru izsēto liepājnieci Veroniku Melančenko. Goda pjedestālu 3.vietā noslēdza liepājniece Laura Devrinde.