Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā atsāksies dziesmu vakari

Trešdien, 24. aprīlī, pulksten 18 Liepājā “Zaļās birzs” bibliotēkā (Talsu ielā 39) notiks Spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanās latviešu tautasdziesmās Ineses Muižnieces vadībā. Ieeja bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc ilgāka laika posma Liepājā atsākas dziesmu vakari, kuros piedalīties aicināti ļaudis, kuri vēlas vienkārši padziedāt un iepazīt, iespējams, mazāk dzirdētas tautasdziesmas, gan arī viegli sadziedāties jau labi zināmajās. Repertuāra pamatu veido tautasdziesmas, kas apgūtas no Austras Pumpures, un grāmatās “Spēka dziesmas” iekļautās dziesmas, kā arī citas “ceļā sastaptās” tautasdziesmas. Dziesmu vārdi un akordi būs pieejami. Var pievienoties gan dziedot, gan spēlējot savu līdzpaņemto mūzikas instrumentu.

Šo trešdien un turpmāk dziesmu vakari notiks “Zaļās birzs” bibliotēkā, kurā šobrīd aktīvi darbojas literāte, bibliotekāre un Austrasbērns Sanita Stepena: “Priecātos Zaļajā birzī iedzīvināt ikmēneša dziesmu vakarus, no jauna iedibinot radošu un dziesmotu atmosfēru bibliotēkas telpās, kuras jau agrāk citā formātā un laikā pulcējušas liepājniekus gan kino vakaros, gan citos kultūras notikumos. Šeit, bijušajā kinoteātrī un kultūras namā, ir brīnišķīga akustika. Ieklausoties ar sirdi, var dzirdēt, kā ēka čukst, ka tā grib skanēt atkal pilnā jaudā.”

Dziesmu vakaru rīko “Zaļās birzs” bibliotēka sadarbībā ar “Austras biedrību”.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.