Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā “Bruģa bumbas” LOC posms notiks Kristapa Porziņģa laukumā

Trešdien, 5. jūlijā, Liepājā, Kristapa Porziņģa basketbola laukumā pie stadiona “Daugava” rezerves laukuma, notiks trešais šī gada “Bruģa Bumbas” čempionāta posms, kurš ar katru posmu pulcē arvien vairāk komandu. Pieteikšanās iespējama no pulksten 17 līdz 17.30, bet sacensību sākums pulksten 18.30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pirmajiem diviem posmiem pamazām sākušās iezīmēties tās komandas, kuras mērķtiecīgi ”tēmē” uz fināla posmu, taču LOC posms joprojām var ieviest būtiskas izmaiņas kopvērtējumā, līdz ar to trešdienas vakarā varam sagaidīt emocijām bagātas un spraigas cīņas visās vecuma grupās, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Organizatori atgādina, ka kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi piedalīties un izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Turklāt čempionāta noslēdzošajā 6. posmā, kas norisināsies 12. augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Līdz ar to katrs posms ir ļoti svarīgs, lai krātu savai komandai kopvērtējuma punktus un kvalificētos fināla posmam.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī trešais finālists meistarības konkursā un 1 vs 1 konkursā, kuriem fināla posmā 12. augustā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības centrs ”Kurzeme” un SPB Sporta Bode. Pirmajos divos posmos meistarības konkursā vietu finālā nodrošināja Gabriels Cetrovskis un Didzis Vilnītis, taču 1 vs 1 konkursā uzvarēja Toms Lūks un Reinis Vilnītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to ”LOC” posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17:00 – 17:30. Posms norisināsies Daugavas stadiona rezerves lakumā esošajā Kristapa Porziņģa laukumā. Dalības maksa no komandas 10 EUR. Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas.

Vecuma grupas:
U-15 zēni (2008. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-13 meitenes (2010.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena meitene)

”Bruģa bumba 2022” sacensību posmi:
3.posms 5. jūlijs 18:30 (LOC posms KP laukumā)
4.posms 19 .jūlijs 18:30 (SPB Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms 1. augusts 18:30 (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms 12. augusts 12:00 (Fināla posms KP laukumā)

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.