Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā “Bruģa bumbas” otrais posms notiks pie burgernīcas “Street Burgers”

Ceturtdien, 15. jūnijā, Liepājā, stāvlaukumā pie burgernīcas ”Street Burgers”, notiks otrais ”Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas pirmajā posmā pulcēja 36 komandas. Pieteikšanās iespējama no pulksten 17 līdz 17.30, bet sacensību sākums pulksten 18.30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad ”Bruģa bumba” iesākās Grobiņā ar 36 komandu piedalīšanos. Vislielākā interese bija U15 – zēnu grupā (13 komandas), savukārt otrā populārākā grupa pēc komandu skaita bija U18 – jauniešu grupa (9 komandas), portālu “ReKurZeme” informē turnīra pārstāvis Dāvis Plūme.

U15 – zēnu grupā pirmajā posmā labākie bija komanda ”BK Karosta”, savukārt U18 – jauniešu grupā par uzvarētājiem tika kronēti komanda ”Westside”. U99 vīriešiem uzvarētāju gods tika komandai ”Mežpils”, bet tai pašā vecuma grupā sievietēm par uzvarētajām kļuva ”Yolo”. Diemžēl MIX grupā bez konkurences par pirmā posma uzvarētajiem tika ”G-Town/Izsauc ballīti” vienība.

Kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi iespēja izmēģināt savus spēkus strītbolā būs ikvienam spēlēt gribētājam. Zīmīgi, ka čempionāta noslēdzošajā 6. posmā, kas norisināsies 12. augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, tādējādi kopā sapulcinot tikai pašas spēcīgākās komandas. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Līdz ar to katrs posms ir ļoti svarīgs, lai krātu savai komandai punktus, kas dotu iespēju kvalificēties un spēlēt noslēdzošajā fināla posmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidroti otrie finālisti meistarības un 1v1 konkursā. Katra posma uzvarētāji attiecīgajās disciplīnās pēdējā posmā savā starpā cīnīsies par galveno balvu 100 EUR dāvanu karti no TC Kurzeme un SPB Sporta bode. Meistarības konkursā pirmajā posmā uzvarēja Gabriels Cetrovskis, taču 1v1 spēlēs labākais bija Toms Lūks.

”Street Burgers” posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā ir bez maksas.

”Bruģa Bumba 2023” sacensību posmi:
2.posms 15. jūnijs 18:30 (Street Burgers posms pie LOC ledus halles)
3.posms 5. jūlijs 18:30 (LOC posms KP laukumā)
4.posms 19. jūlijs 18:30 (Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms 1.augusts 18:30 (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms 12.augusts 12:00 (Noslēguma posms KP laukumā).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.