Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā būs atbalsta pasākums Ukrainai

Liepājas valstspilsētas pašvaldība aicina ikvienu liepājnieku piektdien, 24. februārī, pulcēties pie Liepājas Universitātes ēkas, Lielajā ielā 14, lai vienotos atbalstā Ukrainas tautai saistībā ar Krievijas izraisīto karu, kas ilgst visu pēdējo aizvadīto gadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. februārī apritēs tieši gads kopš Krievijas nežēlīgā iebrukuma un kara uzsākšanas Ukrainā. Lai atbalstītu mūsu kaimiņus un tās iedzīvotājus, 24. februārī pie Liepājas Universitātes ēkas visas dienas garumā norisināsies atbalsta pasākums. Tā būs iespēja ikvienam liepājniekiem atnākt un būt kopā, piedalīties dažādās atbalsta akcijās, noklausīties Liepājas mūziķu koncertu un būt vienotiem savā atbalstā Ukrainas tautai, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Pulcējoties uz pasākumu Ukrainas atbalstam, liepājnieki pievienosies tiem miljoniem citu valstu iedzīvotāju, kuri pēdējā gada laikā ukraiņiem ir snieguši gan praktisku, gan emocionālu atbalstu.

Aktivitātes pie Liepājas Universitātes sāksies jau pa dienu. Būs iespēja gan klausīties ukraiņu mūziku, apskatīt Liepājas muzeja filiāles “Liepāja okupāciju režīmos” sagatavoto digitālo izstādi “Sagrautā Liepāja. Sagrautā Ukraina”, gan piedalīties ziedojuma akcijā sadarbībā ar “Tabitas sirdi”, gan arī vēl citās aktivitātēs.

Pasākuma laikā iedzīvotāji aicināti ziedot parafīnu vai sveces ierakumu sveču izgatavošanai, zeķes, cimdus un pirmās palīdzības medicīnas preces (piemēram, pārsienamie materiāli). Atgādinām, ka zeķēm, cimdiem un medicīnas precēm jābūt nelietotām. Būs iespēja arī noziedot naudas līdzekļus, kas visi tiks izlietoti Ukrainas atbalstam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakara koncerts sāksies pulksten 19, kurā Liepājā iemīļoti mūziķi izpildīs dažādas dziesmas, pasākumu vadīs dziesminiece Maija Kalniņa.

Liepājas pašvaldība atgādina – mēs nedrīkstam pierast pie tā, ka tepat kaimiņzemē notiek karš; mums jādodas ārā un jāparāda, ka gaidām Ukrainas uzvaru un valsts neatkarību! Tiekamies 24. februārī pie Liepājas Universitātes!

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.