Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā būs Donoru diena Tenisa hallē

Iedzīvotāju ērtībām nākamā izbraukuma Donora diena Liepājā notiks otrdien, 28. maijā, LOC Tenisa hallē, Liedaga ielā 7. Asinsdonoru pieņemšanas laiks būs no pulksten 9 līdz 13.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad jau trešā izbraukuma Donoru diena tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietai tiks organizēta LOC Tenisa halles telpās, Liedaga ielā 7. Lai ziedotu asinis, donoram jājūtas veselam un līdzi nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Gan pirmreizējie, gan esošie donori aicināti reģistrēties asins ziedošanai, aizpildot īsu tiešsaistes pieteikumu. Tā kā anketa ir vienota visām Valsts asinsdonoru centra filiālēm, aizpildot laukus nepieciešams izvēlēties norises vietu “Liepāja” un datumu – 28.05.2024. Valsts asinsdonoru centra komanda sazināsies ar visiem donoriem, lai precizētu pieraksta laiku. Reģistrēties Donoru dienai iespējams arī zvanot pa tālruni: 63 481 264 vai 26 557 743.

Iesaistoties asinsdonoru kustībā ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena donora asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam. Mūsdienās pacientu ārstēšanai neizmanto pilnasinis, un katra ziedotā asins deva tiek sadalīta trīs komponentos – eritrocītos, plazmā un trombocītos, un pacients saņem tieši to asins komponenti, kas viņam ir nepieciešama. Tādējādi viena donora ziedotā asins deva var palīdzēt trīs līdzcilvēkiem. Tā kā donoru asinīm nav mākslīgo aizvietotāju, ir tikai viens veids kā uzturēt stabilu asins krājumu – cilvēks ziedo cilvēkam. Kļūsti par donoru. Lai dzīvība nepārtrūkst!

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.