Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā darba vizītē viesojas Šveices Republikas vēstnieks Latvijā Martēns Mišlē

Liepājas mērs Gunārs Ansiņš un Šveices vēstnieks Martēns Mišlē. Publicitātes foto
  1. un 18. maijā Liepājā darba vizītē viesojas Šveices vēstnieks Martēns Mišlē (Martin Michelet), lai tiktos ar Liepājas domes vadību, iepazītu pilsētu un pārrunātu sadarbības jautājumus.

Vizītes laikā Liepājas valstspilsētas pašvaldības domē vēstnieks tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu. Kopā ar vēstnieku pilsētā viesojas arī Sanita Sile, vēstnieka padomniece kultūras, ekonomikas un politikas jautājumos, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikšanās sākumā vēstniecības pārstāvji sveica Liepāju ar nesen iegūto titulu “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”, piebilstot, ka ar lielāko prieku iesaistīties dažādu kultūras projektu sadarbības īstenošanā. Vizītes laikā tika pārrunāta līdzšinējā veiksmīgā sadarbība Šveices finanšu instrumenta programmas ietvaros. Vēstnieks izrādīja interesi par Liepājas dalību Eiropas Savienības klimatneitrālās viedpilsētas uzdevumu pildīšanas projektā un pārrunāja sadarbības jautājumus vides aizsardzības jomā.

Tikšanās laikā domes vadība vēstniekam pastāstīja par pilsētas attīstības tendencēm un sociālekonomisko situāciju Liepājā, par ostas un uzņēmējdarbības aktualitātēm, iepazīstināja ar aktualitātēm pilsētas kultūras, sporta, izglītības un tūrisma jomā.

Pēc tikšanās domē vēstnieks tikās ar biedrības “Digitālo inovāciju parks” vadītāju Agati Ambulti un iepazina Liepājas tehnoloģiju vides aktualitātes un perspektīvas, kopā ar Liepājas muzeja direktori Daci Kārklu apmeklēja Liepājas muzeju un Liepājas 17.−19.gs. interjera muzeju “Hoijeres kundzes viesu nams” un pārrunāja ar kultūru saistītus jautājumus.

Vizītes otrajā dienā vēstnieks plāno apmeklēt Liepājas Universitāti un tikties ar universitātes vadību, viesoties koncertzālē “Lielais dzintars” un tikties ar māksliniecisko vadītāju Baibu Bartkeviču, kā arī doties uz biedrību “Impact Hub Liepāja” un tikties ar biedrības direktoru Vili Brūveri.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.