Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā drosmīgs “driftētājs”, policijai redzot, brauc pie sarkanā un vēl demonstrē sānslīdes

Aizvadītās nedēļas nogalē Kurzemes reģionā apturēti deviņi transportlīdzekļu vadītāji, kuri veica agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājā apturēti četri transportlīdzekļu vadītāji, viens no tiem sānslīdi veicis atkārtoti un, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu. Ventspilī apturēti trīs transportlīdzekļi, viena transportlīdzekļa vadītājs pārvietojies bez tiesībām, bet Kuldīgā apturēti divi transportlīdzekļu vadītāji par agresīvu braukšanu, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

  1. un 4. decembrī Liepājā tika apturēti trīs “BMW” markas automašīnas un viens transportlīdzeklis “Volvo XC90”, kuru vadītāji radīja apzinātu sānslīdi, divos gadījumos pārkāpums fiksēts stāvlaukumos. Pret vienu no automašīnas “BMW” vadītājiem uzsākti četri administratīvo pārkāpumu procesi. Vīrietis Liepājā, Brīvības ielā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 50 kilometri stundā, brauca ar ātrumu 85 kilometri stundā, kā arī radīja apzinātu sānslīdi. Valsts policijas amatpersonas apgriezās braukšanai pretējā virzienā un devās apturēt transportlīdzekli, taču tā vadītājs izdarīja vēl divus administratīvus pārkāpumus – šķērsoja krustojumu pie luksofora aizliedzošā signāla un vēlreiz radīja apzinātu sānslīdi krustojumā ar Cukura ielu. Tāpat vēl viens no agresīvajiem braucējiem izdarījis ne tikai vienu pārkāpumu. Fiksēts, ka automašīnas “BMW” vadītājs Liepājā, Zvejnieku alejā pārvietojās bez iedegtām noteiktām ārējām apgaismes ierīcēm.
  2. un 3. decembrī Ventspilī apturēti trīs transportlīdzekļi – “Audi” un “BMW”, kuru vadītāji stāvlaukumos radījuši apzinātu sānslīdi. Automašīnas “BMW” vadītājs pārvietojās bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Savukārt 4.decembrī Kuldīgā tika apturēti divi transportlīdzekļi “Mercedes-Benz” un “Audi”, kuru vadītāji stāvlaukumos veica apzinātu sānslīdi.

Valsts policijā pret visiem transportlīdzekļu vadītājiem ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par agresīvu braukšanu. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme (stāvlaukumi, laukumi, pagalmi), piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Valsts policija atgādina, ka nepamatots risks, autovadītāju prasmju pārvērtēšana, nepārdomāti un pārgalvīgi manevri un ātrums – tie ir iemesli, kas var novest pie smagām vai pat letālām sekām. Valsts policija aicina nebūt pārgalvīgiem, ievērot savstarpējo cieņu un sapratni uz ceļa, un neapdraudēt kā sevi, tā arī apkārtējos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.