Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā dzīvoklī raud un sauc pēc mammas mazs bērns; policija māti soda

Trešdien, 3. augustā, ap pulksten 14.40, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Eduarda Tisē ielu, kur kādā dzīvoklī dzirdamas maza bērna raudas un saucieni pēc mammas. Ierodoties notikuma vietā fakts apstiprinājās – bērns bija atstāts viens.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Policijas darbiniekiem ierodoties notikuma vietā apstiprinājās fakts, ka aiz aizslēgtām dzīvokļa durvīm ir dzirdamas mazs bērns, kurš raud. Kā apgalvoja daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji, šāda raudāšana un saucieni pēc mammas dzirdami bieži un pat vēlās vakara stundās. Policijas darbinieki klauvēja pie durvīm, taču neviens tās neatvēra. Policistiem izdevās ar bērnu uzsākt sarunu un pierunāt atvērt durvis, kas bērnam, pēc vairākiem mēģinājumiem, arī izdevās. Ieejot dzīvoklī apstiprinājās fakts, ka četrus gadus vecais puika dzīvesvietā atrodas viens pats – bez apģērba un manāmi nekārtīgā dzīvoklī. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki puiku saģērba un sakopa, iedeva ūdeni un ēdienu, kā arī noskaidroja, ka bērna mamma atrodoties darbā, vēsta Liepājas Pašvaldības policija.

Notikuma vietā tika piesaistīti NMPD darbinieki, kuri atzina, ka bērns ir vesels un, ka netika konstatētas vardarbības pazīmes. Savukārt bāriņtiesas darbiniekiem ģimene jau bija zināma, līdz ar to, varēja nekavējoties sazināties ar māti, kura ieradās kopā ar bērna vecvecākiem. 2003.gadā dzimušai bērna mātei tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process pēc “bērnu tiesību aizsardzības likuma” 83.panta 1.daļas par bērna atstāšanu bez uzraudzības.

Ilustratīvs attēls. Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.