Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā filmēšanas laikā plānoti ierobežojumi uz Tramvaja tilta, Jaunliepājā un Karostā

Vēsturiskas spēlfilmas filmēšanas laikā šajā nedēļas nogalē Liepājā plānots noteikt gājēju un transporta satiksmes ierobežojumus, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājā plānots uzņemt ainas vairākās vietās, proti, Kaiju ielā, uz Tramvaja tilta un Karostas cietumā. Pašvaldība aicina gājējus un autovadītājus iepazīties plānotajiem ierobežojumiem un būt saprotošiem.

No 24.februāra plkst.20 līdz 27.februāra plkst.6 plānots slēgt satiksmi Kaiju ielā, posmā no Kroņu ielas līdz Rīgas ielai, Aldaru ielā, posmā no Kroņu ielas līdz Kaiju ielai, kā arī Rīgas ielā pie ēkām Rīgas ielā 3 un 7/9.

Aizliegta apstāšanās un stāvēšana, izņemot ar filmu studijas caurlaidēm, Kaiju ielā, posmā no Akas ielas līdz Rīgas ielai un Aldaru ielā, posmā no Kroņu ielas līdz Kaiju ielai, kā arī viesnīcas “Amrita” iekšpagalmā no Kaiju ielas puses.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 26.februāra plkst.6 līdz plkst.12 plānots ierobežot gājēju kustību uz Tramvaja tilta ostas pusē uz laiku līdz trīs stundām.

No 26.februāra plkst.17 līdz 27.februāra plkst.23 plānots slēgt satiksmi Invalīdu ielā, posmā no Kristiāna Dāla ielas līdz Karostas cietuma ēkai Invalīdu ielā 4.

Latvijas filmu studija “Film Angels Studio” sadarbībā ar Dienvidkorejas filmu studiju “Hive Media Corp” un franču filmu studiju “Keystone Films” īsteno Korejas filmas projektu – vēsturisko spēlfilmu “Harbin” uzņemšanu Latvijā, kuras filmēšana norisinās Latvijā janvārī un februārī. Projekta līdzfinansējumu nodrošina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Filma stāsta par Korejas vēstures lielāko varoni An Jung-geun, kurš bija neatkarības cīnītājs pret Japānas koloniālajiem valdniekiem. Latvijā tiek filmēti vēsturiskie notikumi, kas 1909.gadā norisinājās Vladivostokā (Krievijā) un Harbinā (Ķīnā), kur galvenais varonis ar Korejas neatkarības pretošanās grupu cīnījās pret Japānas impērijas militārajiem spēkiem un, riskējot ar savu dzīvību, nonāvēja imperatoriskās Japānas slepenās padomes prezidentu Ito Hirobumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.