Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā iedegs galveno egli

Piektdien, 1. decembrī, pulksten 18 ar jautru, muzikālu un rotaļīgu pasākumu mirdzošā svētku rotā tiks iedegta Liepājas galvenā egle. Svētku noskaņa Rožu laukumā valdīs visas dienas garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau no pulksten 10 līdz 17 gan mazi, gan lieli liepājnieki un pilsētas viesi aicināti pie Liepājas galvenās egles, lai ieklausītos tās stāstos, arī aprunātos ar egli un kopīgi uzdziedātu jautras svētku dziesmiņas. Pulksten 18 kopā ar darbīgo rūķu komandu iedegs eglē mirdzošas svētku rotas. Darbīgie rūķi aicinās visus klātesošos kopīgi uzdziedāt un uzdejot, iededzot eglīti visā tās spožumā. Liepājas galvenās egles atklāšanas rūķu komandā darbosies aktrise un režisore Dita Lūriņa-Egliena, mūziķi Ivo Grīsniņš-Grīslis un Atis Ieviņš, pianists Jānis Lemežis, scenārija autors Mārtiņš Egliens, mākslinieciskais vadītājs Jānis Strazds, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Ieva Puka.

No pulksten 12 līdz 19 Rožu laukumā apmeklētājiem būs pieejams Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kurā līdz ar skaistiem amatnieku ražojumiem īpaši būs domāts par svētkiem raksturīgiem gardumiem un dzērieniem.

Līdz ar Liepājas galvenās egles atklāšanu iemirdzēsies Ziemassvētku rotājumi visā Liepājā. Pakāpeniski iededzot pa vienai svecei pilsētas Adventa vainagā, līdz Ziemassvētkiem turpināsies dažādi svētku ieskaņas pasākumi. Tradicionāli, sagaidot Adventa laiku, tiks iedegti Adventa vainagi dažādās pilsētas vietās – 1. decembrī pulksten 16 pie Veco ļaužu dzīvojamās mājas Ganību ielā un pulksten 17 zaļajā zonā Krūmu un Siļķu ielu krustojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt 2. decembrī pulksten 16 Romas dārzā, Zivju ielā 3, ikviens aicināts piedalīties Ziemassvētku rotājumu darbnīcā un pulksten 17 noklausīties Adventa laika ieskaņas koncertu ar mūziķiem Guntaru Raču un Tomasu Kleinu. Uz šiem pasākumiem aicinās Liepājas domes Reliģisko lietu komisija.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.