Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā iekuļas nepatikšanās, pilsētas centrā “paraujot ratā” motociklu

Piektdien, 22. aprīlī, ap pulksten 13.15 Liepājā uz Tramvaja tilta tika apturēts motocikls “Kawasaki”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Motocikls tika vadīts uz aizmugurējā riteņa, kas ir uzskatāms par agresīvu braukšanu, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policija konstatēja, ka motociklam ir bojāta aizmugurējā numura zīme. Tā bija ielocīta.

Valsts policija uzsāka administratīvā pārkāpuma procesus. Viens bija par braukšanu ar transportlīdzekli, kuram numura zīme neatbilst valsts standartam. Braucējam tika uzsākts arī process par agresīvu braukšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceļu satiksmes likums – Par braukšanu ar transportlīdzekli, kura numura zīme neatbilst valsts standartam, ir pilnībā vai daļēji izmainīta, aizsegta, pārklāta ar aizsargmateriāliem, mehāniski bojāta, locīta vai apslēpta citā veidā, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 55 līdz 140 eiro.

Ceļu satiksmes likums – Par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā: braukšana ar mopēdu vai motociklu uz viena riteņa un triciklu vai kvadriciklu uz aizmugurējiem riteņiem pa ceļiem vai citām vietām, kur iespējama satiksme (stāvlaukumi, laukumi, pagalmi u. tml.), izņemot gadījumus, kad šajā likumā noteiktajā kārtībā saskaņotajos sporta pasākumos ir pieļaujamas atkāpes no ceļu satiksmes noteikumiem, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos izklaides un paraugdemonstrējumu pasākumu laikā, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.