Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā informēs par jauniešu nodarbinātības iespējām vasarā

Piektdien, 20. maijā, pulksten 15 “Impact Hub Liepāja” telpās norisināsies informatīvs pasākums jauniešiem un citiem interesentiem “Ko jaunietim darīt vasarā?”, aģentūru LETA informēja “Impact Hub Liepāja”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešiem būs iespēja uzzināt, kādas kompetences ir nepieciešamas, lai strādātu oficiālu darbu, uzzināt savas tiesības un pienākumus, stājoties darba attiecībās, kā arī pieteikties vasaras darba vietām.

Pasākumā jaunieši varēs uzzināt par iespējām strādāt, darboties organizācijās un iesaistīties citās aktivitātēs vasaras brīvlaikā. Par to pasākumā informēs Nodarbinātības valsts aģentūras nodarbinātības organizatore Linda Segliņa, Liepājas Bērnu un jauniešu centra “Jauniešu māja” projektu vadītāja Diāna Kamaņina, biedrības “Keep the change” vadītāja Andra Štāle.

Vietējie uzņēmēji pastāstīs par jauniešu darba iespējām un nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, lai iesaistītos uzņēmumu darbā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma mērķis ir iedrošināt jauniešus iesaistīties dažādās aktivitātēs, tostarp vasaras darbā un projektos, lai iegūtu jaunas iemaņas un zināšanas, kā arī gūtu profesionālo pieredzi.

“Darbs vasarā palīdz gūt priekšstatu par nodarbinātības praktisko pusi, kā arī sniedz iespēju iepazīt jaunus cilvēkus, pieņemt izaicinājumus un sagatavoties darba tirgum,” atzīmē “Impact Hub Liepāja” valdes locekle Zane Feldmane.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.