Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā IT nozares pasniedzējiem pasniedz stipendijas 500 eiro vērtībā

Publicitātes foto

Jau otro gadu Liepājas tehnoloģiju klasteris pasniedza Liepājas Universitātes pasniedzējiem vienreizēju stipendiju 500 eiro vērtībā, lai pateiktos par ieguldījumu informācijas tehnoloģiju (IT) izglītības un studiju virziena attīstībā Liepājā. Šogad stipendiju saņēma pasniedzēji Anita Jansone un Uldis Žaimis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas tehnoloģiju klasteris pirmdien, 20. decembrī, atzīmējot biedrības otro pastāvēšanas gadu, turpina iesākto tradīciju – pasniegt pateicību augstākās IT izglītības veidotājiem, piešķirot stipendiju. Pateicību pasniedza Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte un Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Par īpašu devumu IT nozares attīstībā Liepājā tika godināti divi Liepājas Universitātes pasniedzēji:

• Dr.sc.comp., profesore Anita Jansone, kura Liepājas IT izglītības nozares veidošanai veltījusi vairāk nekā 22 gadus, ir maģistra studiju programmas „Informācijas tehnoloģija” un doktora studiju programmas “E-studiju tehnoloģijas un pārvaldība” direktore, kā arī Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta pētniece;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

• Mg.sc.ing. Uldis Žaimis, kurš ar aizrautību pasniedz fiziku, motivējot skolēnus panākumiem dabaszinātņu un pētniecības jomās, kā arī ir Liepājas Universitātes lektors, studiju programmas “Viedās tehnoloģijas” direktors un Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta direktors.

Liepājas tehnoloģiju klasteris veido pilsētas IT kopienu, lai nozare aktīvi sadarbotos un attīstītos vēl straujāk. Pašlaik klasterī ir vairāk nekā 30 profesionāļu, uzņēmumu un organizāciju. Viena no priekšrocībām, pievienojoties klasterim, ir savstarpējā sadarbība, piemēram, profesionāļiem ir iespēja iegūt papildu pasūtījumus. Tāpat kopīgi ar nozares profesionāļiem un uzņēmumiem notiek būtisku jautājumu risināšana un savstarpēja sadarbība, kas klastera biedriem ļauj spēcināt tehnoloģiju nozari Liepājā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.