Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centru vadīs Raitis Roze

Publicitātes foto

Gada nogalē Liepājas domes sēdē tika pieņemts lēmums par Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra izveidi, kas nodrošinās metodisko atbalstu izglītības kvalitātes uzlabošanai un kompetenču pieejas izglītībā īstenošanā, kā arī veicinās digitālo lietpratību un personības izaugsmes un pilnveides iespējas. Metodiskā centra vadītāja amatā apstiprināts Raitis Roze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Amata konkurss tika izsludināts 2021.gada 29. novembrī, amatam bija pieteikušies 6 pretendenti. Uz sarunu ar komisiju, kurā bija gan pārstāvji no Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes, gan Dienvidkurzemes novada Izglītības pārvaldes tika aicināti 4 pretendenti. Tika vērtētas kandidātu profesionālās zināšanas un pieredze izglītības vadībā, redzējums par Metodiskā centra attīstību, komunikācijas un vadības prasmes. Raitis Roze ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar ko tika atzīts par piemērotāko kandidatūru Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra vadītāja amatam, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Vadītāja palīgs komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

R.Roze pēc mācībām Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā, absolvējis Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultāti, iegūstot akadēmisko dabas zinātņu bakalaura grādu datorzinātnēs, kā arī dabas zinātņu maģistra grādu datorzinātnēs, savukārt 2014. gadā absolvējot Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultāti, iegūts profesionālā maģistra grāds vadības zinībās.

Darbs izglītības nozarē ir Raita Rozes aicinājums, kam pamatā ir vairāk kā 10 gadu pieredze digitālo prasmju attīstības jomā, strādājot Ventspils Digitālajā centrā gan kā nodaļas vadītājs, gan kā Centra vadītāja vietnieks, darbojies Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un Izglītības inovāciju centrā kā eksperts sadarbības un attīstības jautājumos, kā arī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijā (LIKTA) kā eksperts – pētnieks. Veicinājis gan dartorprasmju apguvi skolēniem, sadarbojoties ar Ventspils Izglītības pārvaldi, Ventspils Tehnikumu un Ventspils Augstskolu, gan vairākus gadus organizējis starptautisko konkursu “Ventspils IT izaicinājums”, kura mērķis ir ieinteresēt skolēnus zinātnē un STEM jomās. Šogad saņēmis arī Ventspils valstspilsētas pašvaldības Atzinības rakstu par ieguldījumu inovatīvu risinājumu izstrādē un ieviešanā izglītības kvalitātes nodrošināšanai, izglītības jomas un digitālo prasmju attīstībā Ventspils pilsētā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.