Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā izsolīs ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietas parku zonā

Liepājas pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos nomas tiesību izsolei vairākām ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietām parku zonā šā gada sezonā, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklātu mutisku izsoli ar augšupejošu soli organizē Liepājas Nekustamā īpašuma pārvalde. Lai nodrošinātu godīgu konkurenci, komersantiem ir vienlīdzīgas iespējas piedalīties izsolē. Nomas tiesības tiks piešķirtas, organizējot izsoli ar augšupejošu soli, kurā komersantam jāpiedāvā zemes nomas maksa mēnesī par izvēlēto tirdzniecības vietu.

Nomas tiesības paredz komersantiem iespēju ierīkot tirdzniecības vietu no 1.aprīļa līdz 31.decembrim.

Pašlaik pašvaldība ir izsludinājusi pieteikšanos uz trīs dažādām nomas tiesībām uz pašvaldībai piederošās zemes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā izsole izsludināta uz sešām ielu tirdzniecības vietām parku zonā ar būvēm. Četras vietas Jūrmalas parkā un divas – pie izejas uz pludmali Vaiņodes un Liedaga ielas galā. Pieteikumi dalībai izsolē jāiesniedz līdz 9.februārim, bet izsole notiks 13.februārī plkst.14.

Otrā izsole izsludināta uz septiņām ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietām Jūrmalas parkā un pie Gulbju dīķa. Pieteikumi dalībai izsolē jāiesniedz līdz 16.februārim, bet izsole notiks 20.februārī plkst.14.

Trešā izsole izsludināta uz četrām ielu tirdzniecības vietām bez būvēm Jūrmalas parkā, pie Gulbju dīķa un pludmales izejā Liedaga ielas galā. Pieteikumi dalībai izsolē jāiesniedz līdz 1.martam, bet izsole notiks 6.martā plkst.14.

Februāra beigās pašvaldība plāno vēl izsludināt nomas tiesību izsoli uz pakalpojumu sniegšanas vietām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.