Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā jaunieši aicināti pieteikties topošo mediķu dienās

Lai veicinātu jauniešu vidū izpratni par medicīnu un iepazīstinātu ar potenciālajām izglītības iespējām veselības nozarē, Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli un biedrību “Keep the Change” no 8. līdz 12. augustam piedāvā Liepājas 10.−12. klašu skolēniem iespēju piedalīties jauniešu profesionālās ievirzes pasākumā piecu dienu garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma galvenais uzdevums ir rosināt Liepājas jauniešu interesi par medicīnas jomu un sniegt zināšanas, kas ļautu veiksmīgāk izvēlēties nākotnes profesiju, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Jauniešu profesionālās ievirzes dienās varēs iepazīt veselības aprūpes darbinieku ikdienas dzīvi, profesijas specifiku, darbojoties praktiski RSU Liepājas filiālē, Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs.
Projekta laikā jaunieši iepazīs veselības aprūpes sistēmu, pirmās palīdzības sniegšanas pamatus un rīcību dažādās situācijās, estētisko medicīnu, dzirdēs dažādu specialitāšu ārstu pieredzes stāstus, apmeklēs veselības aprūpes iestādes, piedzīvos praktiskas nodarbības un uzzinās informāciju par veselības nozari Latvijā. Tāpat nometnes dalībnieki saņems informāciju par izglītības iespējām medicīnas nozarē un apmeklēs Rīgas Stradiņa universitāti.

Gan ar formālās, gan neformālās izglītības metodēm tiks nodrošinātas jaunu zināšanu ieguve, katras dienas noslēgumā notiks dienas izvērtēšana. Tiks nodrošinātas pusdienas, transporta izmaksas Liepājā un Rīgā, kā arī brīvā laika nodarbes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībai projektā tiks atlasīti 15 jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem, izvērtējot tiešsaistes pieteikumu, kas jāaizpilda un jāiesniedz līdz 28. jūlijam. Pieteikuma forma šeit: https://forms.gle/r9YU7YGGj2FvyU2K6.

Pilna projekta programma pieejama pieteikuma anketā. Dalības maksa – 96 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.